اخبار

تشکیل شورای روابط عمومی ادارات شهرستان کامیاران

سرپرست فرمانداری شهرستان کامیاران در نشستی با حضور مسئولان روابط عمومی ادارات ونهادها وخبرنگاران سطح شهر تشکیل شورای روابط عمومی ادارات شهرستان کامیاران را اعلام کرد.
تشکیل شورای روابط عمومی ادارات شهرستان کامیاران

به گزارش روابط عمومی فرمانداری جمال ارشدی ظهر روز دوشنبه 26تیر ماه در جلسه ای با حضور مسئولان روابط عمومی ادارات شهرستان و خبرنگاران گفت : یکی از ارکان اصلی هر جامعه اصل انتقال اطلاعات و مسیر توسعه هرجامعه با انتقال صحیح اطلاعات امکان پذراست.
وی افزود : در راستای توسعه اجتماعی ، اقتصادی ، سیاسی وفرهنگی و ایجاد جامعه مدنی ودموکراتیک انسجام درونی  روابط عمومی ها و همگرایی با رسانه ها و پررنگ شدن نقش آنها کلیدی است.
ارشدی در ادامه با اشاره به خلاء رسانه ای در شهرستان کامیاران ضرورت تشکیل شورای روابط عمومی ادارات با عضویت خبرنگاران را یادآور و تشکیل این شورا را به منظور ایجاد هماهنگی و انسجام در اطلاع رسانی دقیق وبه موقع برنامه ها ، فعالیت وخدمات ارائه شده را اعلام کرد.
جمال ارشدی در ادامه با بیان اینکه روابط عمومی ها قلب ادارات هستند و ضعف روابط عمومی باعث انتشار داده های غلط خواهد شد گفت :  این شورا باید با انتشار یک مجله، ماه نامه یا گاه نامه در راه توسعه شهرستان تسهیل گر باشد.
در ادامه سرپرست فرماندار کامیاران ضمن اعلام حمایت فرمانداری از روابط عمومی ها اظهار امیدواری کرد با کمک اعضای شورای روابط عمومی ادارات و با توجه به نگاه دین اسلام که نگاه انسان مداری است از بانوان در بدنه مدیریت شهرستان استفاده ونقش آنان در برنامه های مختلف پر رنگ شود.
در ابتدای این نشست مسئولان روابط عمومی ها و خبرنگاران حاضر با بیان مشکلات و کمبودهای عرصه کاری خود خواستار توجه بیشتر به حوزه اطلاع رسانی و روابط عمومی شدند.

بازدید [ 131 ]
برچسب ها