اخبار

تشکیل جلسه کمیسیون ارتقاء امنیت اجتماعی شهرستان کامیاران

جلسه کمیسیون ارتقاء امنیت اجتماعی شهرستان کامیاران به ریاست معاون فرماندار وبا حضور اعضای این کمیسیون امروز چهارشنبه 6 تیر ماه 97 در محل سالن جلسات فرمانداری برگزار شد.
تشکیل جلسه کمیسیون ارتقاء امنیت اجتماعی شهرستان کامیاران

به گزارش روابط عمومی فرمانداری کامیاران عاء اله فرهادی معاون فرماندار گفت: این جلسه با موضوع برنامه ریزی در خصوص تامین امنیت اماکن وبوستان های عمومی شهرستان در ایام تابستان که بیشتر مورد استفاده قرار می گیرند ، برگزار می شود.

وی افزود : امنیت عینی و ذهنی ضرورت اجتماع است و ما تلاش می کنییم تا با همکاری جمعی آسایش خاطر شهروندان را فراهم نماییم.

فرهادی تصریح کرد : با بررسی های لازم از مکان های عمومی به ویژه پارک ها ، بوستان ها و تفرجگاهها شاهد استقبال و حضور بسیار زیاد خانواده ها و عموم مردم در این مکان ها هستیم .

معاون فرماندار کامیاران خاطر نشان کرد: تمام تلاش وسعی ما بر این است تا  با برنامه ریزی صحیح حضور مردم در این مکان ها همراه با امنیت خاطر واحساس خوشایند باشد.

عطاء اله فرهادی در ادامه بر لزوم همکاری دستگاهها برای فراهم کردن امنیت شهروندان و حراست وحفاظت از آنان در همه جوانب تاکید واز شهرداری خواست تا نسبت به تامین روشنایی مناسب و ایجاد امکانات رفاهی مورد نیاز این مکان ها اقدام نماید.

معاون فرماندار کامیاران در خاتمه با توجه به علاقه بعضی از جوانان به موتور سواری و خودرو سواری و احتمال حضور این افراد در نزدیکی مکان های عمومی که می تواند آرامش را سلب کند گفت : ایجاد مکانی مناسب واستاندارد برای تخلیه هیجانات خودروسواران و موتور سوران با همکاری اداره ورزش وجوانان به منظور رضایت مندی اقشار مختلف ضروری به نظر می رسد.

در ادامه این جلسه سرهنگ بیگی جانشین انتظامی شهرستان ودیگر اعضای حاضر در این جلسه به ارائه گزارشی در خصوص اقدامات صورت گرفته در راستای ارتقاء امنیت اجتماعی شهروندان پرداختند.

کمیسیون ارتقاء امنیت اجتماعی 6 تیر 97

بازدید [ 688 ]
برچسب ها