اخبار

کامیاران

تشکیل جلسه کارگروه ساماندهی ، کالبدی ، زیرساختی و میراث فرهنگی ستاد باز آفرینی شهرستان کامیاران

جلسه کارگروه ساماندهی ، کالبدی ، زیرساختی و میراث فرهنگی ستاد باز آفرینی شهرستان کامیاران به ریاست دکتر الماسی فرماندار و با حضور مهندس زارع معاون عمران و برنامه ریزی فرمانداری ودیگر اعضای این کارگروه روز سه شنبه 22 مهرماه 99 در محل فرمانداری برگزار شد
تشکیل جلسه کارگروه ساماندهی ، کالبدی ، زیرساختی و میراث فرهنگی ستاد باز آفرینی شهرستان کامیاران

به گزارش روابط عمومی فرمانداری جلسه کارگروه ساماندهی ، کالبدی ، زیرساختی و میراث فرهنگی ستاد باز آفرینی شهرستان کامیاران به ریاست دکتر الماسی فرماندار و با حضور مهندس زارع معاون عمران و برنامه ریزی فرمانداری ودیگر اعضای این ستاد روز سه شنبه 22 مهرماه 99 در محل فرمانداری برگزار شد.

دکتر مسعود الماسی فرماندار شهرستان کامیاران در این جلسه گفت : اعتبارات مورد نیاز طرح های بازآفرینی شهری در شهرستان از سوی دولت پرداخت می شود که بهسازی وساماندهی کوچه ها و معابر ناحیه منفصل توبره ریز جزء آنهاست.

وی افزود : به منظور بهره مندی از این اعتبارات از ادارات عضو ستاد به ویژه شهرداری انتظار می رود ضمن همکاری و همراهی بیشتر طرح های خود را در اسرع وقت ارائه نمایند تا بتوانیم اعتبارات مورد نیاز آنرا جذب نماییم.

دکتر الماسی تصریح کرد : باز آفرینی شهری و محلات باید مورد توجه دستگاه های مربوطه قرار گیرد و باید هرچه سریعتر با برنامه ریزی در جذب اعتبار تلاش کنند و طرح ها و پروژه ها باید مبتی بر  خواست و نیاز ساکنین محلات طراحی و احداث گردد و دستگاه ها هم ملزم به اجرای آنها بعد از تصویب هستند.

وی بیان داشت : هدف از تشکیل ستاد شهرستانی بازآفرینی و کارگروه های ذیل آن هماهنگی بیشتر به منظور بازسازی و نوسازی در محله ها و محدوده های هدف بازآفرینی است.

فرماندار شهرستان کامیاران داشتن برنامه زمانی برای اجرای طرح های مختلف و پروژه های عمرانی از سوی ادارات را ضروری دانست و گفت : این حق مردم شهرستان است که از زمان اجرا و تکمیل پروژه ها اطلاع داشته باشند تا بتوانند نسبت به استفاده از آن در آینده خوش بین باشند.

در ابتدای این نشست مهندس صلاح الدین زارع معاون عمران وبرنامه ریزی فرمانداری شهرستان کامیاران گزارشی در خصوص طرح های انجام شده و برنامه های در دست اجرا ارائه نمود./.

کارگروه زیرساختی و میراث فرهنگی ستاد باز آفرینی

بازدید [ 72 ]
برچسب ها