اخبار

کامیاران

تشکیل جلسه شورای پدافند غیر عامل شهرستان کامیاران به ریاست فرماندار

جلسه شورای پدافند غیر عامل شهرستان کامیاران به ریاست دکتر الماسی فرماندار وبا حضور محمدرضایی مدیر کل پدافند غیرعامل استانداری ، باتمانی معاون سیاسی وامنیتی فرمانداری و دیگر اعضای این شورا برگزار شد
تشکیل جلسه شورای پدافند غیر عامل شهرستان کامیاران به ریاست فرماندار

به گزارش روابط عمومی فرمانداری شهرستان کامیاران، جلسه شورای پدافند غیر عامل شهرستان کامیاران به ریاست دکتر مسعود الماسی فرماندار این شهرستان وبا حضور محمدرضایی مدیرکل پدافند غیر عامل استانداری ، باتمانی معاون سیاسی وامنیتی فرمانداری ودیگر اعضاء به منظور جمع بندی برنامه های نکوداشت هفته پدافند غیر عامل و ارائه گزارش اعضا از نتیجه اقدامات صورت گرفته در راستای برنامه های پدافند غیر عامل 20 مهر ماه 99 در محل فرمانداری برگزارشد.

فرماندار شهرستان کامیاران در این نشست به تشریح و اهمیت پدافند غیر عامل اشاره و از مسئولان ادارات خواست ملاحظات پدافندی را در حوزه وظایف واختیارات خود بکار گیرند.

دکتر الماسی افزود : آگاه‌سازی و ایجاد آمادگی‌های لازم برای مقابله و پیشگیری از آسیب‌های ناشی از تهدیدها ودر حوزه های مختلف از مهم‌ترین وظایف پدافند غیرعامل است.

فرماندار کامیاران اظهار کرد : باید در کلیه حوزه های خدماتی و عمرانی، دید و نگرش پدافند غیر عامل وجود داشته باشد و با آینده نگری در صورت بروز هرگونه مشکل احتمالی از منابع جایگزین که قبلا” پیش بینی شده بهره برد.

در این نشست مدیر کل پدافند غیر عامل استانداری کردستان به شرایط موجود جامعه و گسترش یماری کرونا اشاره و بر لزوم اجرای برنامه هایی که بتواند سطح آگاهی عموم را بالا ببرد تاکید کرد.

محمد رضایی تصریح کرد : از 5 تا 12 آبان ماه به نام هفته پدافند غیر عامل نامگذاری شده که انتظار می رود در این هفته برنامه های مختلفی از سوی ستادهای شهرستانی در این راستا تدوین و اجرایی شود./. 

 

پدافند غیر عامل کامیاران

بازدید [ 32 ]
برچسب ها