اخبار

شهرستان کامیاران

تجلیل از پرستاران نمونه کامیاران

فرماندار شهرستان کامیاران در مراسم تجلیل از پرستاران نمونه این شهرستان با اشاره به اهمیت انتخابات پیش روگفت : انتخاب درست بر اساس تجزیه وتحلیل دیدگاهها ، گفتگو و گفتمان و رویکردی که کاندیداها نسبت به مسائل مختلف دارند ممکن خواهد بود
تجلیل از پرستاران نمونه کامیاران

به گزارش روابط عمومی فرمانداری شهرستان کامیاران عصر روز دوشنبه 30 دی ماه 98 مراسمی به منظور هم اندیشی در خصوص مسائل ومشکلات پرستان شهرستان کامیاران و تجلیل از پرستاران نمونه این شهرستان در محل سالن جلسات فرمانداری وبا حضور دکتر مسعود الماسی فرماندار ، فریدون باتمانی معاون سیاسی وامنیتی ، سید منصور هاشمی نسب مدیر شبکه بهداشت ، دکتر علی اکبر مظفری رئیس بیمارستان و جمعی از پرستاران برگزار شد.

فرماندار شهرستان کامیاران در این مراسم با تقدیر از زحمات کادر پرستاری و حوزه بهداشت ودرمان این شهرستان گفت : انتظارات بالا از این قشر به دلیل اعتماد عمومی بالای مردم نسبت  به آنان است.

دکتر الماسی با اشاره به انتقادهای مطرح شده در فضای مجازی افزود : فضای مجازی فرصت بسیار خوبی برای اصلاح امور فراهم نموده که بایستی از آن استقبال و جهت رفع نقص و بهبهود کاستی ها از آن استفاده کرد.

نماینده عالی دولت در کامیاران با اشاره به تلاش های پرستاران ، تصریح کرد : هر فردی که در جایگاه ویژه ای قرار می گیرد ممکن است مورد انتقاد گیرد که برای هدایت انتقادها در مسیر درست خود لازم است با ارتقاء سطح روابط خود با بدنه جامعه و شکل گیری گفتمان واقعیت ها را به درستی منتقل نمود تا عموم مردم در جریان این زحمات قرار گیرند.

وی قرار گرفتن در جایگاه پرستاری وکادر درمانی را ناشی از شایستگی وتوانمندی ، صبر ، حوصله ، دید انسانی توأم با ملاطفت عنوان کرد که هر چه میزان این ویژه گیها و خصوصیات بیشتر باشد به همان اندازه سطح اعتماد عمومی ورضایت مندی بیشتر خواهد شد.

فرماندار کامیاران در ادامه  با توجه به دغدغه های مطرح شده توسط پرستاران و ارتباط آن با انتخابات مجلس گفت : امروز زمان است که چالش های پیش روی جامعه را دید و با آگاهی از برنامه کاندیداها نسبت به این چالش ها تصمیم مناسب را گرفت.

وی  افزود: انتخاب درست بر اساس تجزیه وتحلیل دیدگاهها ، گفتگو و گفتمان و رویکردی که کاندیداها نسبت به مسائل مختلف دارند ممکن خواهد بود که جامعه پرستاری به عنوان قشر تاثیر گذار در این زمینه می توانند برنامه ها را بخواهند و ضمن بیان وقایع در سطح جامعه انتخابی آگاهانه ، عقلانی وبه دور از احساسات را رقم بزنند.

فرماندار شهرستان کامیاران در ادامه با اشاره به بعضی از وقایع خوب در سطح استان وشهرستان گفت : بیان اتفاقات خوب می تواند باعث ایجاد امیدو نشاط در جامعه شود .

دکتر الماسی در خصوص بعضی از این اقدامات افزود : تخصیص 800 میلیارد اعتبار به منظور تکمیل راه آهن کردستان ، افزایش سهم حق آبه کردستان با پیگیری استاندار و تدیل زمین های دیم به آبی تا سطح 100هزار هکتار ، هزینه کرد 180 میلیارد تومان اعتبار در بخش آبهای مرزی در شهرستان کامیاران و تصمیم گیری به منظور اختصاص اعتبار برخی از پروژه های این شهرستان اتفاقات خوب چند مدت اخیر است.

دکتر مسعود الماسی با تقدیر از اقدامات صورت گرفته به منظور ساماندهی زباله های عفونی بر لزوم  مشارکت شبکه بهداشت ودرمان در اجرای برنامه ها وجشنواره های مختلف با هدف ایجاد امید و نشاط در جامعه واعلام پیام های بهداشتی تاکید کرد.

فرماندار شهرستان کامیاران در خصوص موارد مطرح شده در ارتباط با شکل گیری تعاونی مسکن گفت : اقدامات لازم پس از بازنگری طرح جامع شهر کامیاران به منظور ساماندهی وتعیین تکلیف تعاونی های مسکن به نحوی که از واگذاری زمین های فاقد کاربری جلوگیری به عمل آید و دست دلال بازی در این راستا کوتاه و افراد دارای شرایط بتوانند از مزایای آن استفاده نمایند صورت خواهد گرفت.

گفتنی است در ابتدای این مراسم نماینده پرستاران به بیان نکاتی در خصوص مسائل ومشکلات این قشر در سطح شهرستان پرداخت و اعلام کرد : جامعه پرستاری کامیاران تمام تلاش خود را به منظور التیام بخشیدن به درد ورنج بیماران بکار خواهند گرفت.

وی افزود : ما خود را از جامعه  و مردم جدا نمی دانیم و متعهد به رسیدگی به بیماران هستیم که به منظور ارائه خدمات شایسته از همراهان بیماران می خواهیم نهایت همکاری را با ما داشته باشند.

نماینده پرستاران در خصوص بعضی از مسائل و مشکلات این قشر در شهرستان از قبیل تعاونی مسکن نکاتی را بیان و خواستار حل آن شدند.

لازم به ذکر است در این مراسم جمشید بابایی به عنوان مسئول امور عمومی شبکه بهداشت ودرمان از سوی سید منصور هاشمی نسب مدیر شبکه معرفی و از زحمات زاهد شفیعی مسئول قبلی این بخش تجلیل شد.

تجلیل از پرستاران نمونه کامیاران

بازدید [ 297 ]
برچسب ها