اخبار

کامیاران

تجلیل از نیما جواهری جوان کامیارانی دارنده رتبه تک رقمی کنکور سراسری در سال 97

در جلسه ای با حضور خانواده نیما جواهری از سوی فرماندار شهرستان ، مدیریت آموزش وپرورش، شورای اسلامی، شهردار کامیاران و اتاق اصناف با اهدای لوح و هدایای از نیما جواهری تجلیل به عمل آمد.
تجلیل از نیما جواهری جوان کامیارانی دارنده رتبه تک رقمی کنکور سراسری در سال 97

در پی موفقیت دانش آموز کامیارانی نیما جواهری در کنکور سراسری 97 در رشته آزمایشی ادبیات وعلوم انسانی با کسب رتبه 8 کنکور سراسری و یک منطقه 3 جلسه ای با حضور فرماندار ، مسئولان آموزش و پرورش ، شورای اسلامی شهر و شهردار ، مسئول اتاق اصناف و مسئولان آموزشگاه شهید صیاد شیرازی محل تحصیل وی به منظور تجلیل از این نخبه علمی در محل فرمانداری برگزار شد.

فرماندار شهرستان کامیاران با ابراز خرسندی از این اتفاق مبارک گفت: موفقیت نیما جواهری و کسب رتبه تک رقمی در کنکور 97 افتخاری برای مجموعه شهرستان است.

وی با تبریک این موفقیت و تقدیر از خانواده نامبرده، مسئولان آموزشی و تمام کسانی که در این راستا تلاش کرده اند افزود: موفقیت این جوان فعال و ساعی می تواند به عنوان خبری خوش در جامعه ایجاد انگیزه نماید.

الماسی تصریح کرد : ایجاد نشاط اجتماعی و ایجاد امید به زندگی با افزایش چنین خبرهای خوبی دور از انتظار نیست و انتظار می رود همه تلاش نمایند تا شاهد چنین اتفاقات خوشایندی در سطح شهرستان به تناوب باشیم.

فرماندار شهرستان کامیاران در ادامه سخنان خود گفت : در حال حاضر دولت تمام تلاش خود را به کار می گیرد تا با توسعه اشتغال مشکلات جوانان و جویندگان کار را حل نماید و برای تمام طرح هایی که در روستاها ایجاد شغل نماید امکان پرداخت تسهیلات 6 درصد وجود دارد.

در ابتدای این جلسه مدیر آموزش وپرورش کامیاران هادی اله ویسی گفت : در سال96 تعداد داوطلبان کنکور سراسری کامیاران 1692نفر بودند که در سال 97 این تعداد به 1904 رسید که از این تعداد 327 نفر داوطلب رشته انسانی بودند که نیما جواهری هم یکی از آنهاست.

وی به ویژگیهای شخصیتی و علمی این برگزیده اشاره و اظهار امیدواری کرد با وجود چنین افرادی در علوم انسانی شاهد بهبود وضعیت اجتماعی جامعه واثرات مثبت باشیم.

بازدید [ 808 ]
برچسب ها