اخبار

شهرستان کامیاران

تجلیل از نخبه های جوان وبرتر حوزه های مختلف کامیاران

در نشستی با حضور دکتر الماسی فرماندار شهرستان کامیاران و رئیس ورزش و جوانان از تعدادی از جوانان نخبه این شهرستان در حوزه های مختلف تجلیل شد
تجلیل از نخبه های جوان وبرتر حوزه های مختلف کامیاران

به گزارش روابط عمومی فرمانداری شهرستان کامیاران روز شنبه 11 خرداد ماه 98 نشستی با حضور دکتر مسعود الماسی فرماندار شهرستان کامیاران ، رئیس اداره ورزش و جوانان و تعدادی از جوانان نخبه این شهرستان در محل فرمانداری برگزار شد.

فرماندار شهرستان کامیاران در این نشست با تبریک موفقیت های این جوانان ، ابراز خرسندی از حضور در این نشست و با اشاره به نیاز جامعه به توانائیهای نخبگان گفت : به هر میزان ارتباط نخبگان با جامعه بیشتر شود میزان موفقیت های آن جامعه در عرصه های مختلف بیشتر خواهد شد.

دکتر مسعود الماسی افزود : در سطح بین المللی نیز نخبگان می تواننند سیاست های کشورهای متخاصم را به چالش بکشند و برای اولین بار یک حقوقدان در دولت تدبیر وامید توانست در دادگاههای بین الملی آمریکا را شکست دهد.

وی با اشاره به ظرفیت ها وپتانسیل های شهرستان کامیاران تصریح کرد : ما در بخش های مختلف نه تنها کمبودی نداریم بلکه به اندازه کافی ظرفیت هست که برای فعال کردن این ظرفیت ها نخبگان می توانند به لحاظ فکری کمک شایانی نمایند.

فرماندار شهرستان کامیاران در خاتمه با اشاره به موفقیت های این جوانان گفت : شما می توانید به عنوان یک الگو برای سایر جوانان مطرح و انگیزه بخش باشید.

سیوان رحیم پور رئیس اداره ورزش وجوانان در این نشست گفت : اداره ورزش وجوانان در راستای فعال نمودن حوزه جوانان آماده همفکری وهمکاری با صاحب نظران جوان است و در این راستا در جهت شناسایی و هم اندیشی با جوانان نخبه تلاش خواهد کرد.

وی افزود : تعدادی از جوانان نخبه وبرتر حوزه های مختلف به این نشست دعوت شده بودند که به علت عدم حضور در شهرستان تنها نه نفر توانستند در این جلسه شرکت نمایند که در آینده تلاش خواهیم کرد با مشارکت همه نخبگان جوان نشست های بیشتری داشته باشیم.

در این نشست نخبه های جوان به بحث مسائلی از قبیل لزوم ارتباط مستمر و تکرار چنین نشست های به منظور هم اندیشی و اظهار نظر، حمایت از نخبگان جوان و توجه به انتظارات ودغدغه های خود پرداختند.

گفتنی است در این نشست نیما جواهری ، زاهد کمانگر ، صباح قبادی از نفرات برتر کنکوردر مقاطع مختلف به عنوان نخبه های علمی ، عابدین عطایی فعال حوزه کشاورزی و ترویج دهنده طرح های جدید کشاورزی ، سارا صادقی حافظ و فعال حوزه قرآنی ، تیمور قادری فیلمساز ، سیروان قربانی عضو تیم لیگ برتری صنعت نفت ، پوریا قیطاسی وزنه بردار و آیدا گلمحمدی بسکتبالیست عضو تیم ملی حضور داشتند.

نشست با جوانان نخبه کامیاران خرداد98

بازدید [ 610 ]
برچسب ها