اخبار

کامیاران

تجلیل از مسئولان واحدهای انتظامی شهرستان کامیاران

در مراسمی از مسئولان واحدها وفرماندهان پاسگاههای انتظامی شهرستان کامیاران به مناسبت هفته ناجا با حضور دکتر الماسی فرماندار ، معاون سیاسی واجتماعی فرماندار و جمعی از مسئولان تجلیل شد
تجلیل از مسئولان واحدهای انتظامی شهرستان کامیاران

به گزارش روابط عمومی فرمانداری شهرستان کامیاران ظهر روز دوشنبه 15مهر ماه 98 در محل سالن جلسات فرمانداری و در مراسمی به مناسبت هفته ناجا از مسئولان واحدهای انتظامی و فرماندهان پاسگاهها در شهرستان کامیاران تجلیل شد.

در این مراسم که دکتر مسعود الماسی فرماندار ، فریدون باتمانی معاون سیاسی واجتماعی فرماندار، سرهنگ بیگی جانشین انتظامی و مسئولان واحدهای انتظامی ، سلطانی سرپرست شهرداری ، شیروانی رئیس شورای شهر ، رحیمی مدیر امور آب وحشمتی سرپرست اداره صنعت ومعدن نیز حضور داشتند ، فرماندار شهرستان کامیاران با اشاره به شعار پلیس هوشمند ، امین مردم گفت : هوشمند کردن پلیس با توجه به رشد فناوری وتکنولوژی و گسترش شبکه های اجتماعی به نفع جامعه است.

دکتر مسعود الماسی افزود : مردم در نقاط مختلف شهری و روستایی شهرستان با وجود نیروی انتظامی فعال و کوشا احساس امنیت و آرامش می کنند.

فرماندار شهرستان کامیاران با تقدیر از همکاری مطلوب نیروی انتظامی در برگزاری تمامی مراسم ها ومناسبت ها اظهار امیدواری کرد : با همکاری سایر ادارات بتوان در نظم بخشیدن به سطح شهر و افزایش رضایت مندی عمومی تلاش بیشتری به عمل آورد.

در این مراسم سرهنگ بیگی جانشنین انتظامی شهرستان به نمایندگی از مسئولان انتظامی حاضر ضمن اعلام آمادگی برای ارائه خدمات بیشتر به شهروندان با همکاری و همراهی دیگر ادارات در راستای ارتقاء امنیت اجتماعی  آنان گفت : نیروی انتظامی علیرغم وظایف و ماموریت های زیادی که برعهده دارد تمام توان خود را بکار خواهد گرفت تا آرامش شهروندان تامین شود.

سایر مسئولان حاضر در این نشست ازهمکاری نیروی انتظامی با ادارات  در راستای اجرای نظم و قانون  تقدیر به عمل آوردند.

در پایان از مسئولان واحدها و فرماندهان پاسگاههای شهرستان کامیاران تجلیل به عمل آمد.

تجلیل از مسئولان واحدهای انتظامی

بازدید [ 289 ]
برچسب ها