اخبار

شهرستان کامیاران

تجلیل از مدال آوران معلول کامیارانی

در مراسمی با حضور فرماندار کامیاران ، معاون سیاسی واجتماعی و مسئولان بهزیستی و ورزش وجوانان از ورزشکاران معلول صاحب عنوان در رشته های مختلف ورزشی با اهدای لوح وهدایایی تجلیل شد
تجلیل از مدال آوران معلول کامیارانی

به گزارش روابط عمومی فرمانداری شهرستان کامیاران عصر روز دوشنبه 20 آبان ماه 98 با حضور دکتر مسعود الماسی فرماندار شهرستان کامیاران ، فریدون باتمانی معاون سیاسی واجتماعی فرماندارو مسئولان بهزیستی و ورزش وجوانان مراسمی به منظور تجلیل از ورزشکاران معلول شهرستان کامیاران که موفق به کسب عناوین آسیاسی ، کشوری واستانی در رشته های مختلف ورزشی شده اند ، برگزار شد.

فرماندار کامیاران در این مراسم با تبریک هفته وحدت و موفقیت های معلولان کامیارانی در عرصه های مختلف گفت : به عنوان نماینده دولت تدبیر وامید د شهرستان و در راستای برنامه های دولت به دنبال ایجاد امیدو نشاط در جامعه هستیم .

وی با اشاره به شایستگی وتوانایی معلولان در زمینه های مختلف اظهار امیدواری کرد با مساعدت فکری این عزیزان کارها وبرنامه های خوبی سطح شهرستان و در زمینه های فرهنگی ورزشی برگزار شود.

 دکتر مسعود الماسی با اشاره به برگزاری اولین شو سواره با استقبال بسیار خوب مردم در روستای سرچم از اهتمام جدی برای ایجاد شور ونشاط در کامیاران خبر داد و افزود : به همین منظور در صدد هستیم در 7 دهستان شهرستان با توجه به ظرفیت هر دهستان برنامه های خاص و جشنواره های فرهنگی ورزشی از قبیل مسابقات آفرود ، دوچرخه سواری ، دو صحرانوردی وجشنواره های فرهنگی وهنری برگزار کنیم.

فرماندار شهرستان کامیاران گفت : رونق تولید با رونق ورزش می تواند شکل بگیرد و ما امیدواریم افراد صاحب نظر وتوانمند بتوانند در این راستا پیشقدم شوند.

در پایان این مراسم با اهداء لوح وهدایای از 10 نفر از ورزشکاران معلول کامیاران که در عرصه های آسیایی ، ملی واستانی صاحب مدال قهرمانی شده بودند تجلیل به عمل آمد. 

تجلیل از مدال آوران معلول کامیارانی

بازدید [ 275 ]
برچسب ها