اخبار

شهرستان کامیاران

تجلیل از رئیس پلیس پیشگیری انتظامی شهرستان و فرمانده انتظامی پاسگاه شاهو

با حضور فرماندار کامیاران ، معاون سیاسی وامنیتی فرمانداری ، فرمانده انتظامی شهرستان و بخشدار مرکزی از رئیس پلیس پیشگیری انتظامی شهرستان و فرمانده انتظامی پاسگاه شاهو به مناسبت هفته نیروی انتظامی و به پاس تلاش ها وخدمات ارزنده در این بخش تجلیل شد
تجلیل از رئیس پلیس پیشگیری انتظامی شهرستان و فرمانده انتظامی پاسگاه شاهو

به گزارش روابط عمومی فرمانداری کامیاران با حضور دکتر الماسی فرماندار کامیاران ، باتمانی معاون سیاسی وامنیتی فرمانداری ، سرهنگ صفری فرمانده انتظامی شهرستان و مرادی بخشدار مرکزی از سروان عزیزی رئیس پلیس پیشگیری انتظامی شهرستان و ستوان یکم حقی پور فرمانده انتظامی پاسگاه شاهو به مناسبت هفته نیروی انتظامی و به پاس تلاش ها وخدمات ارزنده در این بخش مرکزی کامیاران تجلیل شد

فرماندار کامیاران در نشستی که به همین مناسبت در محل فرمانداری امروز چهارشنبه 7 آبان برگزار شد گفت : مدیریت خوب فرماندهی انتظامی شهرستان در کسب رضایت مندی درحوزه پیشگیری و پاسگاهها موثر بوده است.

دکتر مسعود الماسی افزود : موفقیت‌های ایران اسلامی مرهون تلاش خستگی‌ناپذیر همه تامین کنندگان امنیت در ابعاد مختلف است.

وی ادامه داد: تامین امنیت پایدار شهرستان نعمت بزرگی است که شایسته تقدیر می‌باشد.

فرماندار کامیاران گفت: در سایه امنیت، امکان پیشرفت در همه حوزه ها امکانپذیر و خوشبختانه در حوزه امنیتی ، اجتماعی وفرهنگی شهرستان رتبه برتر را در سطح استان دارد.

سرهنگ صید علی صفری فرمانده انتظامی شهرستان کامیاران در این نشست گفت : نیروی انتظامی کامیاران با رویکرد تعاملی و صمیمیت و محبت با مردم بدون مشکل قانون را اجرا و نظم خوبی برقرار کرده است.

وی افزود : همکاری خوب مردمی و ادارات به ویژه فرمانداری با نیروی انتظامی باعث شده است که این نیرو در حوزه پیشگیری و کشف جرائم موفق عمل کند.

فرمانده انتظامی شهرستان اظهار امیدواری کرد : با تداوم همکاری و همراهی خوبی که وجود دارد رضایت مندی ایجاد شده روز به روز بیشتر شود.

در این نشست باتمانی معاون سیاسی وامنیتی فرمانداری و مرادی بخشدار مرکزی از همکاری و تعامل خوب در بخش های مختلف با نیروی انتظامی تقدیر و سروان عزیزی رئیس پلیس پیشگیری و ستوان یکم حقی پور نیز متقابلا از همکاری مطلوب خبر دادند که باعث موفقیت های خوبی در ایجاد امنیت و آرامش در بخش مرکزی شده است.

بازدید [ 105 ]
برچسب ها