اخبار

کامیاران

تجلیل از خبازان برتر کامیاران

در نشستی با حضور دکتر الماسی فرماندار شهرستان ، مهندس زارع معاون عمران و برنامه ریزی فرماندار ومسئولان صمت ، اتاق اصناف واتحادیه خبازان از 3 واحد خبازی برتر کامیاران تجلیل شد
تجلیل از خبازان برتر کامیاران

به گزارش روابط عمومی فرمانداری کامیاران امروز شنبه 24 ابان ماه 99 نشستی در محل فرمانداری و به ریاست دکتر مسعود الماسی فرماندار و با حضور مهندس زارع معاون عمران و برنامه ریزی فرماندار ، حشمتی رئیس صمت ، فرجی رئیس اتاق اصناف و رئیس اتحادیه خبازان به مناسبت روز نان برگزار شد

فرماندار شهرستان کامیاران در این نشست با اشاره به اهمیت تامین نان شهروندان گفت : درصورت سوء استفاده افراد از آرد و ارائه گزارش از سوی تیم های نظارتی در این خصوص با افراد خاطی بدون اغماض برخورد خواهد شد.  

دکتر الماسی افزود : با توجه به وضعیت شهرستان و تداوم بیماری کرونا خبازی هایی که پیشرو در رعایت پروتکل های بهداشتی ، فاصله گذاری اجتماعی ، استفاده از ماسک ، تجهیزات پیشرفته و استاندارد و دستگاه کارت خوان باشند و نان با کیفیت را تولید و تکریم ارباب رجوع را به خوبی مد نظر قرار دهند با افزایش سهمیه آرد مورد تشویق قرار خواهند گرفت.

وی بر لزوم تهیه شیوه نامه مدیریت نانوایی ها ، طراحی و اجرای آن ظرف یک هفته تاکید و خاطر نشان کرد : در این طرح بایستی ضمن نیاز سنجی لازم در محلات نسبت به تعطیلی یک روز در هفته برای نانوایی ها اقدام وخارج از آن خبازی اجازه تعطیلی نخواهد داشت.

فرماندار شهرستان کامیاران در ادامه با تقدیر از خبازی های برتر و اداره صمت که موفق به کسب رتبه نخست در بین ادارات استان در هفت ماهه گذشته شده است گفت : در راستای ایجاد رضایتمندی بیشتر نظارت بر پخت وپز در سطح نانوایی ها به صورت های مختلفی که امکان کنترل میزان پخت ومصرف روزانه در آن امکان پذیر باشد انجام خواهد شد.

مهندس صلاح الدین زارع معاون عمران وبرنامه ریزی فرمانداری شهرستان کامیاران در این نشست با اشاره به تداوم تعداد بازرسی ها از خبازی ها گفت : در حال حاضر 57 نانوایی لواش در سطح شهر کامیاران فعال بوده و آرد یارانه ای دریافت می کنند.

وی افزود : به منظور ایجاد نظم و انضباط در فعالیت خبازی ها از اداره صمت و اتحادیه خبازان خواسته شده در اسرع وقت نسبت به طراحی شیوه نامه کار اقدام شود.

معاون عمران و برنامه ریزی فرمانداری کامیاران بیان داشت : انتظار هست اصول در نظر گرفته شده برای کار در این شیوه نامه به دقت اجرا و نظارت لازم بر آن صورت گیرد.

در ابتدای این نشست امید حشمتی رئیس اداره صمت شهرستان کامیاران در گزارشی گفت : در حال حاضر به هر کدام از 57 نانوایی لواشی در کامیاران روزانه 7کیسه آرد یارانه ای تعلق می گیرد.

وی افزود : خوشبختانه کامیاران یکی از شهرستان هایی بوده است که تا کنون در حوزه آرد ونان مشکل خاصی نداشته است.

در این نشست خبازان حاضر استفاده از تکنولوژی جدید را یکی از عوامل تسریع در کار و کاهش ساعت کاری عنوان کردند که گاها با این دستگاهها امکان پخت نزدیک به دو کیسه با کیفیت بهتر درساعت فراهم می شود.

در خاتمه این نشست از 3 خبازی برتر و رئیس اداره صمت کامیاران تجلیل به عمل آمد.

تجلیل از خبازان برتر کامیاران

بازدید [ 114 ]
برچسب ها