اخبار

تجلیل از آزادگان سرافراز شهرستان کامیاران

در مراسمی به مناسبت 26 مرداد ماه سالروز ورود آزادگان به کشور از آزادگان سرافراز شهرستان تجلیل شد
تجلیل از آزادگان سرافراز شهرستان کامیاران

به گزارش روابط عمومی فرمانداری به مناسبت 26 مرداد سالروز ورد آزادگان به میهن اسلامی ظهر پنج شنبه 26 مردادماه مراسمی در محل فرمانداری با هماهنگی بنیاد شهید وامور ایثارگران و با حضور آزادگان سرافراز شهرستان ، سرپرست فرمانداری ، امام جمعه ، معاون فرماندار ، رئیس بنیاد شهید ، مسئول مرکز بزرگ ، نمایندگان ارتش و مشاور امور ایثارگران برگزار شد.

سرپرست فرمانداری کامیاران در این مراسم با تبریک سالروز ورد آزادگان عزیز به میهن اسلامی گفت : شکل گیری انقلاب اسلامی یعنی تحقق ارزشهای اسلامی وارزشهایی که برای تحقق واعتبار آن ایثارگریها ورشادت های زیادی صورت گرفته است.

جمال ارشدی پی بردن به فلسفه ارزشهای انقلاب اسلامی  واهداف آنرا حائز اهمیت است وافزود: تلاش همه بایستی در جهت تحقق ارزشهای مدنظرانقلاب باشد تا آزادی ، عدالت ، توسعه و آبادانی و اقتدار وعظمت ایران اسلامی روز به روز بیشتر شود.

وی تمام ایثارگری ها ورشادت های صورت گرفته در طول شکل گیری انقلاب اسلامی وپس از آنرا به منظور تحقق ارزشهای اسلامی وایجاد کشوری آباد ، امن و آزاد ، مستقل و متکی به ارزشهای دینی وانسانی دانست وتصریح کرد : به همت وایثارگری شهدا والا مقام ، ازادگان سرافراز و جانبازان عزیز دشمنان در مقابله با انقلاب ناکام و امروز ایرانی سربلند ومقتدر در سطح منطقه وجهان خودنمایی می کند.

ارشدی وظیفه امروز ایثارگران را سنگین عنوان واظهار کرد : نگاه مردم به جامعه ایثارگران به گونه ای است که ایثارگران را الگوی خود می دانند و انتظار می رود عملکرد آزادگان ، فرزندان شهدا و ایثارگران به گونه ای باشد تا همراهی دیگران در جهت تحقق آرمان ها بیشتر شود.

سرپرست فرمانداری کامیاران در خاتمه خواستار حضور موثرتر ایثارگران در برنامه های مختلف به منظور حل مشکلات و تداوم حفظ ارزشها شد.

حاج ماموستا قربانی امام جمعه کامیاران در این جلسه با تبریک این روز گفت : آزادگان برای سرافرازی ایران اسلامی جان خود را به خطر انداختند وبرای حفظ امنیت و دفاع از جان ، مال وناموس ایساتدند.

وی اظهار امدواری کرد : با هدایت ونصرت خداوند مسلمانان در برابر دشمنان دین واسلام همواره پیروز باشند.

نماینده ارتش در این مراسم به بیان جنگ امروز دشمنان در زمینه های اقتصادی وفرهنگی پرداخت و بر لزوم هوشیاری در این جبهه ها تاکید کرد.

در ابتدای این جلسه احمدرضا لطفی رئیس بنیاد شهید وامور ایثارگران در گزارشی به رشادتهای مردم کامیاران در دفاع از انقلاب و میهن اسلامی اشاره کرد وگفت : آمارها نشان می دهد مردم کامیاران همسو با دیگر نقاط کشور سهم قابل قبولی در ایجاد امنیت وآرامش و حفاظت از دستاوردهای انقلاب دارند.

وی افزود : کامیاران دارای 410 شهید ، 560 جانباز و 40 آزده می باشد که اگر پرونده های منتقل شده به دیگر نقاط هم به آن اضافه شود آمار ایثارگری های این مردم عزیز فراتر از این خواهد بود.

بازدید [ 143 ]
برچسب ها