اخبار

در جلسه شورای اقامه نماز:

تاکید فرماندار کامیاران مبنی بر نظارت کافی بر اماکن بین راهی

در جلسه جلسه شورای اقامه نماز شهرستان کامیاران که ظهر امروز یکشنبه 30 دی ماه در محل سالن جلسات فرمانداری برگزار شد ، دکتر مسعود الماسی بر نظارت کافی بر اماکن بین راهی جهت ارائه خدمات مطلوب به مسافرین تاکید کرد
تاکید فرماندار کامیاران مبنی بر نظارت کافی بر اماکن بین راهی

به گزارش روابط عمومی فرمانداری کامیاران ظهر امروز یکشنبه 30 دی ماه 97 جلسه شورای اقامه نماز شهرستان کامیاران در محل سالن جلسات فرمانداری وبه ریاست فرماندار ، با حضور امامان جمعه ، معاون سیاسی واجتماعی فرماندار و دیگر اعضاء تشکیل شد.

فرماندار شهرستان کامیاران در این جلسه با اشاره به اهمیت وجایگاه نماز گفت : برنامه ریزی ادارات وشورای اقامه نماز شهرستان و دستگاهها  باید به گونه ای صورت گیرد که توفیق حضور در نماز جماعت برای کارکنان فراهم شود.

وی در ادامه افزود: نمازخانه های بین راهی باید در بهترین مکان و در نهایت پاکیزگی و زیبایی باشد به همین منظور نظارت کافی بر اماکن بین راهی جهت ارائه خدمات مطلوب اعم از وضوخانه ، نماز خانه و سایر خدمات وتسهیلات به مسافرین ضروی است.

فرماندار شهرستان کامیاران از حضور مسئولان در نماز خانه ادارات و محلات بصورت دوره ای خبر داد و گفت : در خلال حضور مسئولان در مساجد ونماز خانه به مشکلات مردم رسیدگی خواهد شد.

در ادامه این جلسه امامان جمعه حاج ماموستا قربانی وحاج آقا زارعی بر لزوم ترویج فرهنگ نمازتاکید نموده وخواستار استفاده از ظرفسیت های مختلف از جمله رسانه ها ، فضای مجازی و برگزاری مسابقات با موضوع نماز به همین منظورشدند.

لازم به ذکر است در این جلسه نجی ا... بشیری به عنوان دبیر شورای اقامه نماز شهرستان کامیاران معرفی و مقرر شد شهرداری وشورای شهر نسبت به ایجاد ساختمانی چند منظوره در محل پارک ریبوار که دارای نمازخانه باشد اقدام نمایند.

شورای اقامه نماز

بازدید [ 933 ]
برچسب ها