اخبار

فرمانداری

به منظور پیشگیری از بروز هرگونه بحران و ایجاد هماهنگی میان ارگان ها تمامی بسترهای ارتباطی برقرار گردد

سرپرست فرمانداری کامیاران در جلسه شورای هماهنگی مدیریت بحران گفت: برای ایجاد فضای تعاملی بیشتر و اطلاع به موقع مدیران ستاد بحران شهرستان از حوادث وبلایا و پیشگیری از هرگونه اخلال از تمامی بسترهای ارتباطی استفاده شود.
به منظور پیشگیری از بروز هرگونه بحران و ایجاد هماهنگی میان ارگان ها تمامی بسترهای ارتباطی  برقرار گردد

به گزارش روابط عمومی فرمانداری کامیاران جلسه شورای هماهنگی مدیریت بحران شهرستان به ریاست جمال ارشدی سرپرست فرمانداری کامیاران و با حضور سایر اعضا در محل سالن جلسات فرمانداری برگزار شد.


جمال ارشدی در ابتدای این جلسه با اشاره به فرا رسیدن فصل سرما و احتمال بارش باران و جاری شدن سیل در بعضی نقاط ،  گفت : ادارات و اعضای شورای هماهنگی مدیریت بحران بایستی با هماهنگی بیشترو افزایش کمی وکیفی خدمات نیازمندیها را در اسرع وقت برطرف نمایند.
وی  با اشاره به لزوم تقویت ارتباطات مدیران شهرستان با استان ، افزود: برای حل بسیاری از مشکلات شهرستان نیازمند تقویت ارتباط و تعامل بیشترهستیم.


ارشدی با بیان اینکه جلسه شورای هماهندگی مدیریت بحران برای همانگی بین بخشی تمامی مدیران این شورا است اظهار کرد: با تلاش مضاعف ، بر نامه ریزی و شناسایی مشکلات از پیش آمدن هر بحرانی پیشگیری کرد
جمال ارشدی در خصوص مشکلات مالی بعضی از ادارت مختلف و تاثیر آن بر تداوم خدمات خواستار اعلام موضوع به فرمانداری به منظور پیگیری لازم شد.


سرپرست فرمانداری کامیاران گفت: مدیران تمام سعی خود را به کار گیرند و مشکلات خود را در شهرستان حل و در صورتی که امکان حل آن در شهرستان موجود نباشد به فرمانداری اعلام تا از طریق استان در راستای حل آن تلاش شود.
وی فضای مجازی را فرصت مناسبی برای ایجاد همکاری و تعامل میان مدیران دانست و افزود: با ایجاد فضای تعاملی میان بخشداریها، دهیاران و مدیران می توان به ساختاری منسجم در راستای رفع مشکلات روستاهای شهرستان نیز دست یافت.

بازدید [ 1189 ]