اخبار

شهرستان کامیاران

بهره برداری از 61 طرح مختلف خدماتی و عمرانی دهیاریهای بخش موچش به مناسبت هفته دولت

با حضور فرماندار شهرستان کامیاران ، بخشدار موچش و جمعی از مسئولان 61 طرح مختلف عمرانی وخدماتی دهیاریهای بخش موچش با اعتباری بالغ بر 13 میلیارد ریال در روز دوشنبه 5 شهریور به مناسبت هفته دولت به بهره برداری رسید.
بهره برداری از 61 طرح مختلف خدماتی و عمرانی دهیاریهای بخش موچش به مناسبت هفته دولت

به گزارش روابط عمومی فرمانداری کامیاران فرماندار شهرستان کامیاران در آیین افتتاح این طرح ها که در چهارمین روز از هفته دولت انجام شد ، با اشاره به اینکه دولت تدبیر و امید تمام اقداماتش چه در عرصه داخلی و چه در خارجی با تدبیر برای ایجاد توسعه همه جانبه است، گفت: افتتاح طرح ها در هفته دولت با توجه به فشارها و تحریم های ظالمانه علیه نظام اسلامی گواهی بر این ادعا است.

وی در مراسم افتتاح سنگ فرش معابر روستای سرچی به نمایندگی از 61 طرح ذکر شده افزود : این طرح ها که شامل سنگ فرش و بهسازی معابر ، بوستان و پارک کودک روستایی، اجرای خطوط وشبکه فاضلاب ، سپتینگ تانک، دیوار حائل ، تعمیر مساجد واحداث زمین ورزشی می باشد 61 روستای بخش موچش را شامل می شود که مجموعا 13 میلیارد و 244 میلیون و628 هزار ریال برای اجرای آنها از محل منابع دهیاری و مشارکت های مردمی هزینه شده است.

فرماندار کامیاران اظهار امیدواری کرد : با تداوم همکاری ومشارک مردم روز به روز شاهد ارتقاء و توسعه بیشتر نقاط روستایی باشیم.

طرح های دهیاری ها

بازدید [ 671 ]
برچسب ها