اخبار

کامیاران

بهره برداری از 52 پروژه خدماتی و عمرانی در گرامیداشت دهه مبارک فجر در شهرستان کامیاران

به مناسبت دهه مبارک فجر ودر گرامیداشت سی ونهمین سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی ایران 52 پروژه خدماتی و عمرانی در شهرستان کامیاران با اعتباری بالغ بر 17 میلیارد تومان به بهره برداری رسید.
بهره برداری از 52 پروژه خدماتی و عمرانی در گرامیداشت دهه مبارک فجر در شهرستان کامیاران

این طرح ها که شنبه 21 آبان ماه با حضور سرپرست فرمانداری کامیاران ، مدیرعامل شرکت گاز استان و مسئولان شهرستانی به مناسبت دهه مبارک فجر به بهره برداری رسید شامل 7 طرح و پروژه آب وفاضلاب شهری با اعتبار 9 میلیارد و 128 میلیون تومان ، گازرسانی به 11 روستای شهرستان با جمعیت 7000 نفر با اعتبار 8 میلیارد و 759 میلیون و 600 هزار تومان ، گازرسانی به 10 مرغداری با اعتبار 420 میلیون تومان و 24 طرح عمرانی دهیاریهای شهرستان با اعتبار 550 میلیون و 800 هزار تومان می باشد .

در ادامه این افتتاحیه ها مراسم مردمی جشن انقلاب در محل مسجد جامع روستای کوله ساره با حضور باشکوه مردم برگزار شد.

دراین مراسم که سرپرست فرمانداری ودیگر مسئولان حضور داشتند دکتر جمال ارشدی به بیان دستاوردهای انقلاب وخدمات صورت گرفته در طول سال های اخیر پرداخت.

وی از تلاش دولت برای حمایت از بخش خصوصی خبر داد وافزود : دولت مصمم هست تا با همراهی مردم بتواند رشد هر چه بیشتر جامعه را فراهم نماید.

سرپرست فرمانداری کامیاران اظهار امیدواری کرد با اجرای برنامه های در نظر گرفته و استفاده بهتر از منابع زمینه اشتغال و رشد اقتصادی بیشتر فراهم گردد.

افتتاح طرح های دهه فجر

بازدید [ 829 ]
برچسب ها