اخبار

کامیاران

بهره برداری از 106 طرح کشاورزی در شهرستان کامیاران

106 طرح کشاورزی عصر روز چهارشنبه 18 بهمن ماه با حضور دکتر جمال ارشدی سرپرست فرمانداری کامیاران ، خالد جعفری ریاست سازمان جهاد کشاورزی کردستان ، مسئولان شهرستان و سرمایه گذاران بخش خصوصی افتتاح شد.
بهره برداری از 106 طرح کشاورزی در شهرستان کامیاران

به گزارش روابط عمومی فرمانداری این طرح ها به مناسبت سی ونهمین سالگرد پیروزی انقللاب اسلامی ایران و ایام ا... دهه مبارک فجر و در راستای توسعه بخش کشاورزی اجرا وبا حضور مسئولان به بهره برداری رسید.

بهرام کوشکی مدیر جهاد کشاورزی شهرستان در گزارشی در خصوص طرح های یاد شده گفت : بخش کشاورزی شهرستان کامیاران دارای ظرفیت های مطلوبی برای سرمایه برای سرمایه گذاری می باشد ومدیریت جهاد کشاورزی به منظور تسهیل در امر سرمایه گذاری در این بخش آماده همکاری وحمایت از سرمایه گذاران است.

وی افزود : به مناسبت دهه مبارک فجر امروز 106 طرح کشاورزی با اعتباری بالغ بر 42 میلیارد ریال به بهره برداری رسید که می تواند زمینه ساز اشتغال وبهبهود تولید باشد.

کوشکی خاطرنشان کرد : این طرح ها شامل یک واحد مرغداری 20000 قطعه ای در روستای مامن بخش مرکزی با اعتبار 500 میلیون تومان و اشتغالزایی 5 نفر ، یک واحد ذرت خشک کنی به نام فروردینی واقع در روستای چقابراله بخش مرکزی با اشتغالزایی 8 نفر ، ظرفیت 12000 تن درسال و در زمینی به مساحت 5500 متر مربع و اعتبار 2 میلیارد و 200 میلیون تومان و 104طرح آبیاری تحت فشار با اعتبار 1 میلیارد و 593 میلیون تومان می باشد.

افتتاح طرح های کشاورزی

بازدید [ 822 ]
برچسب ها