اخبار

کامیاران

بهره برداری از 10 طرح کشاورزی با اعتباری 12 میلیارد ریال در بخش موچش گرامیداشت هفته دولت

در روز دوشنبه 5 شهریور با حضور فرماندار کامیاران ، بخشدار موچش و مدیرجهاد کشاورزی و جمعی از مسئولان شهرستان 10 طرح کشاورزی با اعتبار 12 میلیارد ریال در بخش موچش وبه مناسبت هفته دولت به بهره برداری رسید.
بهره برداری از 10 طرح کشاورزی با اعتباری 12 میلیارد ریال در بخش موچش گرامیداشت هفته دولت

به گزارش روابط عمومی فرمانداری کامیاران دکتر مسعود الماسی در مراسم افتتاح این طرح ها گفت :این 10 پروژه جهاد کشاورزی در قالب 4 طرح آب و خاک و 6 طرح امور دام با اعتبار بیش از 12 میلیارد ریال می باشد که به مناسبت گرامیداشت هفته دولت در بخش موچش شهرستان کامیاران اجرا ودر چهارمین روز از هفته دولت به بهره برداری می رسد.

 وی  گفت : به نمایندگی ار این پروژه ها ، طرح خرید دام در روستای پنیران با 5 رأس گاو هلشتاین اصلاح شده و اعتبار 500 میلیون ریال و طرح آبیاری بارانی موچش در سطح 2.7 هکتار با اعتبار 267 میلیون و مزرعه 20 هزار قطعه ای پرورش کبک روستای نجف آباد با سرمایه گذاری شخصی 6000 میلیون ریال اجرا شده بود افتتاح و به بهره برداری رسید.

الماسی با اشاره به اینکه اجرای این طرح ها با مشارکت متقاضیان، کمک های بلاعوض جهاد کشاورزی و تسهیلات 4 درصد بانکی تحقق یافته است، تاکید کرد: در این طرح ها برای 18 نفر شغل ایجاد شده است.

طرح های کشاورزی

بازدید [ 588 ]
برچسب ها