اخبار

موچش

بهره برداری از پارک خروجی شهر موچش به مناسبت دهه مبارک فجر

به مناسبت دهه مبارک فجر پارک خروجی شهر موچش در زمینی به مساحت 7000 متر و با اعتباری بالغ بر 800 میلیون تومان به بهره برداری رسید.
بهره برداری از پارک خروجی شهر موچش به مناسبت دهه مبارک فجر

به گزارش روابط عمومی فرمانداری کامیاران صبح روز چهارشنبه 18 بهمن با حضور دکتر جمال ارشدی سرپرست فرمانداری کامیاران ، تعدادی از مسئولان استان ، شهرستان و محلی پارک خروجی شهر موچش به مناسبت دهه مبارک فجر افتتاح شد.

شهردار موچش و نایب رئیس شورا در گزارشی از اقدامات لازم با هماهنگی مسئولان استانی وشهرستانی به منظور توسعه فضای سبز و ایجاد مکانهای مناسب تفریحی وگردشگری در این شهر خبرداد وگفت : در حال حاضر فعالیتهای عمرانی مناسبی به منظور رفاه و آسایش شهروندان صورت گرفته که احداث این پارک در همین راستا بوده است.

وی افزود : این پروژه سه هکتاری بوده  که بر اساس برنامه در سه فاز اجرایی خواهد وامروز شاهد افتتاح فاز اول آن در زمینی به مساحت 7000 متر واعتباری بالغ بر 800 میلیون تومان می باشم.

هوشنگ ساعد موچشی شهردار موچش نحوه اجرای فاز اول این پروژه را به صورت پیمانی و امانی اعلام وبا تقدیر از زحمات کلیه مسئولین استانی وشهرستانی ،معاونت محترم امورعمرانی استانداری  ، نمایندگان محترم مجلس و همراهی جناب آقای مهندس علوی ، فرمانداری محترم شهرستان کامیاران ، سازمان محترم مدیریت و برنامه ریزی ، مدیر کل محترم دفتر امورشهری و شوراها و دفتر فنی محترم استانداری و اعضای محترم شورای اسلامی شهر موچش و کادر دلسوز شهرداری و پیمانکار پروژه شرکت پاریز سهند کاخ که برای اتمام این پروژه زحمت کشیدند اظهار امیدواری کرد: با حمایت وهمراهی این دلسوزان بتوان نسبت به اختصاص اعتبار مورد نیاز جهت اجرای فاز دو وسه پروژه اقدام کرد.

افتتاح پارک موچش

بازدید [ 723 ]
برچسب ها