اخبار

شهرستان کامیاران

بهره برداری از ده دستگاه ابگرمکن خورشیدی در روستایی سرخه توت کامیاران

باحضوردکتر الماسی فرماندار شهرستان کامیاران، مهندس زارع معاون عمرانی و مرادی بخشدار بخش موچش تعداد 10 دستگاه آبگرمکن خورشیدی نصب شده در روستای سرخه توت بخش موچش مورد بهره برداری قرار گرفت
بهره برداری از ده دستگاه ابگرمکن خورشیدی در روستایی سرخه توت کامیاران

به گزارش روابط عمومی فرمانداری کامیاران دکتر مسعود الماسی فرماندار کامیاران در مراسم راه اندازی این آبگرمکن ها با تقدیر از عملکرد مثبت اداره منابع طبیعی و آبخیزداری شهرستان کامیاران ، اجرای پروژه هایی اینچنین را  گامی مهم در رسیدن به استفاده از انرژی های پاک عنوان کرد وگفت: استفاده از چنین انرزی هایی ضامن توسعه پایدار بوده و سرعت خدمت رسانی به بهره برداران و کشاورزان شهرستان را افزایش و هزینه ها را کاهش می دهد.

وی افزود : خدمت رسانی به روستا نشینان عین عدالت اجتماعی و از مهمترین اهداف دولت تدبیر و امید توزیع عادلانه خدمات در اقصی نقاط کشور می باشد.

دکتر الماسی خاطر نشان کرد : پروژه سوختهای جایگزین برای روستاها و جوامع محلی واقع در مناطقی که وابستگی به جنگل ها و مراتع مشجر به منظور تامین سوخت وجود دارد پیش بینی و از محل اعتبارات صندوق توسعه ملی اجرا خواهد شد.

فرماندار شهرستان کامیاران گفت : در شهرستان کامیاران این پروژه در مناطق و روستاهایی که دارای مراتع مشجر ، کم برخوردار و محروم از نعمت گاز طبیعی اجرا می شود.

دکترمسعود الماسی فرماندار شهرستان کامیاران خاطرنشان کرد : نصب وراه اندازی این 10 دستگاه آبگرمکن در روستای سرخه توت با همکاری بخشداری موچش و با هدف کاهش فشار بر درختان و توده های جنگلی و ارتقاء سطح معیشت اهالی به صورت رایگان توسط اداره منابع طبیعی و آبخیزداری شهرستان کامیاران از محل اعتبارات صندوق توسعه ملی سال 97 با اعتبار 70 میلیون تومان انجام شده است.

افتتاح آبگرم کن خورشیدی خرداد 98

بازدید [ 498 ]
برچسب ها