اخبار

شهرستان کامیاران

بهره برداری از آسفالت معابر فاز دو شهرک بعثت کامیاران

همزمان با اولین روز دهه مبارک فجر آسفالت معابر فاز2 شهرک بعثت با حضور آقایان خوش اقبال معاون سیاسی وامنیتی استاندر، دکتر الماسی فرماندار ، مهندس زارع معاون عمران وبرنامه ریزی فرماندار ، باتمانی معاون سیاسی واجتماعی ، بخشدار مرکزی و رئیس راه وشهرسازی به بهره برداری رسید
بهره برداری از آسفالت معابر فاز دو شهرک بعثت کامیاران

 به گزارش روابط عمومی فرمانداری به نقل از روابط عمومی راه و شهرسازی کامیاران ، مجتبی چقازردی رئیس راه و شهرسازی کامیاران در حاشیه آیین افتتاح این پروژه  اظهار داشت: پروژه آسفالت  و بهسازی معابر فاز دو شهرک بعثت کامیاران با استاندارد بالا و به مساحت 7 هزار متر مربع با اعتباری بالغ بر 623 میلیون تومان از محل منابع داخلی به بهره برداری رسید.

چقازردی با اشاره به اتمام عملیات آسفالت 5000 متر مربع در شهرک بعثت فاز یک کامیاران  در آینده نزدیک تصریح کرد: معابر شهرک بعثت فاز یک الحاقی نیز به زودی آماده بهره برداری خواهد بود.

وی ضمن بیان این مطلب عنوان کرد: اجرای این پروژه ها با هدف خدمت رسانی به شهروندان کامیارانی است.

چقازردی همچنین به آسفالت معابر کمربندی و خیابان اصلی ورودی سنندج به سمت کرمانشاه توسط راه و شهرسازی در سال گذشته با اعتبار 2 میلیارد تومان اشاره کرد.

وی در خاتمه اعلام کرد: پروژه ی سایت 3 ساختمان تجاری مسکن مهر نیز با اعتباری بالغ بر 330 میلیون تومان آماده ی افتتاح و بهره برداری است.

بازدید [ 138 ]
برچسب ها