اخبار

شهرستان کامیاران

برگزاری یادواره شهدای شاخص شهرستان کامیاران

یادواره شهدای شاخص شهرستان کامیاران با حضور فرماندار ، مسئولان و اقشار مختلف و خانواده معزز شهدا وایثارگران برگزار شد
برگزاری یادواره شهدای شاخص شهرستان کامیاران

به گزارش روابط عمومی فرمانداری شهرستان کامیاران به مناسبت سالگرد هفته دفاع مقدس ودر پنجمین روز از این هفته امروز 5 شنبه 4 مهر ماه 98 یادواره شهدای شاخص شهرستان کامیاران با حضور دکتر مسعود الماسی فرماندار ، فرماندهان ونیروهای نظامی وانتظامی ، امام جمعه وروحانیون ، خانواده معزز شهدا وایثارگران ، رئیس وکارکنان بنیاد شهید وامور ایثارگران ، مسئولان ادارت و اقشار مختلف در محل سالن سینمای سپاه کامیاران برگزار شد.

فرماندار شهرستان کامیاران در این مراسم باگرامیداشت یاد وخاطره شهدا و سالگرد هفته دفاع مقدس گفت : استراتژی مقاومت فعال نتیجه خون هزاران شهیدی است که تقدیم انقلاب ، نظام وایران شده تا ما امروز شاهد بالندگی واقتدار کشور باشیم.

مسعود الماسی با اشاره به اقدامات خصمانه استکبار در مقابل کشورهای مستقل و غیر همراه با خود ،  افزود : مقاومت وایستادگی مردم ، استراتژی فعال و قدرت استدلال و قدرت درک قدرتمند واز روی تدبیرجمهوری اسلامی ایران باعث ناکامی دشمنان در مجامع جهانی شده است.

وی با اشاره به بزنگاههای تاریخی از جمله وقوع جنگ تحمیلی ، پذیرش قطعنامه 598 ازسوی امام راحل و توافقنامه برجام واتفاقات بعد از آن ، بیان داشت :  چنین وقایعی باعث شد تا ایران اسلامی با شناخت دقیق اهداف استکبار ، مقاومت و ایستادگی و با استناد به قدرت دیپلماسی در جایگاه حق قراربگیرد.

فرماندار کامیاران اظهار کرد : دستگاه تدبیر نظام مقدس جمهوری اسلامی به خوبی این استراتژی را تشخیص داده تا با مقاومت به جایی برسیم که دشمن التماس به مذاکره نماید.

 دکتر الماسی وقوع هر اتقاقی  در کشو را تحت مدیریت حکیمانه ودرست مقام معظم  رهبری و تصمیم شورای امنیت کشور دانست وگفت :  هر دستاوردی که ما به دست آورده ایم نتیجه حکومت اسلامی ایران بوده و در دنیای فعلی با تمام مسائلی که وجود داره جمهوری اسلامی توانسته جایگاه خود را بسیار مستحکم در سازمان ملل اعلام کند.

دکتر مسعود الماسی در ادامه افزود: ما در سال انتخابات قرار داریم  وفعالیت های سیاسی از این به بعد شروع و دیدگاههای مختلفی مطرح خواهد شد که تنها چیزی که می تواند ما را از پیچ های تند و خطرناک مسائل بین المللی وداخلی عبوردهد حفظ وحدت ، یکپارچگی ، یگانگی و وحدت رویه و وحدت کلمه است که بر اساس دیدگاهها و خط مشی گام دوم انقلاب اسلامی شکل گرفته و ادامه خواهد داشت.

دکتر مسعود الماسی در خاتمه این مراسم از بنیاد شهید وامور ایثارگران ، سپاه شهرستان  به واسطه برپایی چنین مراسمی واز حضورخانواده های معزز شاهد وایثارگر ودیگر اقشار در آن تقدیر کرد.  

احمد رضا لطفی رئیس بنیاد شهید وامور ایثارگران در ابتدای این مراسم با خیر مقدم حضو مسئولان واقشار مختلف در این مراسم و تقدیر از خانواده های گرانقدر شهداء گفت : شهرستان کامیاران با تقدیم 417 شهید نقش مهمی در دفاع از اسلام وانقلاب داشته است.

وی افزود : هدف از برگزاری چنین مراسمی تجدید میثاق و بیعت با آرمان های شهدای والا مقام است.

برگزاری یادواره شهدای شاخص شهرستان کامیاران مهر ماه 98

بازدید [ 240 ]
برچسب ها