اخبار

کامیاران

برگزاری چهارمین جلسه شورای آموزش وپرروش کامیاران در سال جاری

چهارمین جلسه شورای آموزش وپرورش و دومین جلسه شورای پشتیبانی سواد آموزی کامیاران به ریاست فرماندار برگزار شد
برگزاری چهارمین جلسه شورای آموزش وپرروش کامیاران در سال جاری

به گزارش روابط عمومی فرمانداری ظهر روز شنبه 22 شهریور ماه چهارمین جلسه شورای آموزش و پرورش و دومین جلسه شورای پشتیبانی سواد آموزی به ریاست دکتر الماسی فرماندار شهرستان و با حضور باتمانی معاون سیاسی و امنیتی فرماندار ، اله ویسی مدیر آموزش و پرورش و دیگر اعضای این شوراها در محل فرمانداری برگزار شد.

فرماندار شهرستان کامیاران در این جلسه با اشاره به بازگشایی مدارس بر لزوم رعایت پروتکل های بهداشتی و ارائه آموزش های لازم در این زمینه به دانش آموزان در سطح مدارس تاکید کرد.

دکتر مسعود الماسی افزود : هرچند حضور دانش آموزان در مدارس الزامی نیست اما بایستی با اتخاذ تدابیر لازم برنامه های آموزشی و بهداشتی را به بهترین صورت پیش برد.

وی در ادامه به اهمیت سواد آموزی و نقش آن در افزایش مهارت افراد اشاره و تلاش مضاعف جهت راه اندازی مراکز محلی یادگیری با همکاری ادارات را ضروری دانست.

فرماندار شهرستان کامیاران همچنین  بر لزوم افزایش سهمیه اختصاص یافته سواد آموزی به شهرستان با پیگیری و مکاتبات لازم از سوی مسئولان مربوطه  تاکید کرد.

 در این جلسه اله ویسی مدیر آموزش و پرورش کامیاران گزارشی از بازگشاییی مدارس و همچنین وضعیت سواد آموزشی شهرستان ارائه نمود و در ادامه تاسیس وراه اندازی مدارس هیئت امنایی و طرح ملی کوچ ( کنتر ل وزن وچاقی در دانش آموزان ) مورد بحث وبررسی قرار گرفت./.

چهارمین جلسه شورای آموزش وپرورش

بازدید [ 101 ]
برچسب ها