اخبار

کامیاران

برگزاری پنجمین جلسه شورای هماهنگی مبارزه با مواد مخدر شهرستان کامیاران

پنجمین جلسه شورای هماهنگی مبارزه با مواد مخدر شهرستان کامیاران به ریاست فرماندار وبا حضور فرمانده انتظامی شهرستان ، جانشین دبیر شورای مبارزه با مواد مخدر و رئیس پلیس مبارزه با مواد مخدر کردستان ودیگر اعضاء در محل فرمانداری برگزار شد
برگزاری پنجمین جلسه شورای هماهنگی مبارزه با مواد مخدر شهرستان کامیاران

به گزارش روابط عمومی فرمانداری شهرستان کامیاران پنجمین جلسه شورای هماهنگی مبارزه با مواد مخدر شهرستان کامیاران در سال جاری ظهر روز سه شنبه 18 شهریرو ماه 99 در محل سالن جلسات فرمانداری و به ریاست دکتر مسعود الماسی فرماندار وبا حضور سرهنگ صفری فرماندهی انتظامی شهرستان ،  سرهنگ کرجی دبیر شورا و سرهنگ شاکری رئیس پلیس مبارزه با مواد مخدر استان و دیگر اعضاء برگزار شد.

فرماندار شهرستان کامیاران در این نشست با اشاره به اهمیت تلاش زیر مجموعه های شورا به ویژه کمیته های مقابله ، درمان و حمایت های اجتماعی وفرهنگی و پیشگیری و مشارکت های مردمی در مقابله با این پدیده شوم تدوین برنامه ای جامع در راستای شرح وظایف مطرح شده را ضروری دانسته و بر لزوم استفاده از تمام ظرفیت ها در زمینه پیشگیری ومقابله با آن تاکید کرد.

دکتر مسعود الماسی افزود : امروزه فضای مجازی در کنار دیگر ظرفیت ها ، پتانسیل موثری در این حوزه است که می توان با تولید محتوا و استفاده از این فضا در جهت پیشگیری از گرایش به سمت مواد مخدر و آگاهی بخشی به اقشار مختلف به ویژه جوانان تلاش نمود که دستگاههای فرهنگی نبایستی از این ظرفیت غافل شوند.

فرماندار کامیاران مبارزه اجتماعی با مواد مخدر و استفاده از ظرفیت های نهادهای اجتماعی و جوانان را از دیگر راهکارهای مقابله با پدیده شوم اعتیاد عنوان و بر لزوم استفاده از توان سازمان های مردم نهاد در عرصه اجتماعی شدن مبارزه با مواد مخدر تاکید کرد.

در ادامه این نشست فرماندهی انتظامی شهرستان گزارش اقدامات کمیته مقابله با مواد مخدر در سطح شهرستان را ارائه و سپس رئیس پلیس مبارزه با مواد مخدر استان  نیز با بیان گزارشی از وضعیت مواد مخدر در سطح استان خواستار اطلاع رسانی تهدیدهای مواد مخدر و باروهای غلط در مورد آن شد.

جانشین دبیر مبارزه با مواد مخدر استان نیز با اشاره به اعتبارات تخصیص یافته به دستگاههای مختلف در این راستا خواستار عملیاتی کردن برنامه ها شد./.

پنجمین جلسه شورای مبارزه با مواد مخدر کامیاران

بازدید [ 158 ]
برچسب ها