اخبار

کامیاران

برگزاری پنجمین جلسه شورای آموزش وپرورش کامیاران در سال جاری

پنجمین نشست اعضای شورای آموزش و پرورش شهرستان کامیاران در سال جاری ، به ریاست دکتر الماسی" فرماندار شهرستان" و با حضور مدیر آموزش وپرورش ودیگر اعضای این شورا در مدیریت آموزش و پرورش کامیاران برگزار شد
برگزاری پنجمین جلسه شورای آموزش وپرورش کامیاران در سال جاری

به گزارش روابط عمومی فرمانداری شهرستان کامیاران در پنجمین جلسه شورای آموزش وپرورش که با حضور مدیر و اعضای شورای آموزش و پرورش ، جمعی از مسئولان و روسا و نمایندگان ادارات و نهادهای شهرستان ظهر روز سه شنبه 26 شهریور ماه 98 در محل آموزش وپرورش کامیاران برگزار گردید ، در خصوص فعالیت ها و مسائل آموزش و پرورش شهرستان ، ویژه برنامه های آغاز سال تحصیلی جدید و تمهیدات لازم برای بازگشایی مدارس و مراکز آموزشی بحث و تبادل نظر شد .

دکترمسعود الماسی فرماندار شهرستان در این نشست با تبریک پیشاپیش آغاز سال تحصیلی و اشاره به اهمیت آغاز سال تحصیلی در مدارس و نقش مشارکت همگانی در این زمینه ، بیان داشت : آغاز سال تحصیلی در مدارس و مراکز آموزشی یک رویداد ملی است و لازم است با هماهنگی بیشتر و مشارکت فعال کلیه عوامل زمینه بازگشایی مدارس و حضور دانش آموزان در کلاس های درس فراهم گردد

وی از کلیه ادارات و نهادهای شهرستان خصوصا نهادهای خدمات رسان شهری خواست نسبت به آماده سازی محیط و فضای شهر و همچنین در ارتقای کیفیت برگزاری مراسمات و ویژه برنامه های آغاز سال تحصیلی در مدارس مشارکت و حضور فعال داشته باشند .

فرماندار شهرستان کامیاران همچنین بر لزوم برنامه ریزی دقیق جهت ساماندهی و برگزاری کلاس های آموزشی در زمان مقرر وبر اساس تقویم آموزشی در نقاط مختلف شهری و روستایی تاکید واظهار امیدواری کرد : با همت وتلاش جمعی شاهد موفقیت بیشتر دانش آموزان کامیارانی در سال آموزشی 99-98 باشیم.    

در ابتدای این جلسه هادی اله ویسی " مدیر آموزش و پرورش کامیاران" ضمن ارایه گزارشی از وضعیت آموزش و پرورش شهرستان در آستانه سال تحصیلی جدید اظهار داشت: با همکاری و همراهی کلیه عوامل در حوزه های مختلف ستادی و همچنین در سطح مدارس ، تمهیدات لازم جهت بازگشایی مدارس و آغاز فعالیتهای کلاسهای درسی در شهرستان مهیا و مدارس آمادگی لازم جهت شروع سال تحصیلی جدید را دارند .

وی در ادامه به برخی فعالیتها و اقدامات ابتکاری اجرا شده در شهرستان اشاره نمود و بیان داشت : در راستای پیگیری و کیفیت بخشی به اجرای برنامه های پروژه مهر98 ، اقداماتی از جمله  بهسازی و ساخت تجهیزات میز و نیمکت مورد نیاز مدارس در آموزش و پرورش شهرستان ، چاپ و انتشار کتاب تجارب موفق مدیران مدارس کامیاران ، مشارکت ارزشمند گروه ریژین کامیاران در بهسازی ، نقاشی و شاداب سازی محوطه و فضاهای آموزشی و ... در شهرستان به انجام رسیده است.

در ادامه این نشست در خصوص موضوعاتی از جمله : مشارکت ادارات و نهادها در پیشبرد برنامه ها و فعالیت های سواد آموزی ، بررسی مشکلات مراکز آموزشی پیش دبستانی ، تمهیدات لازم جهت شروع به فعالیت مدرسه شهرک اندیشه (فاز4) و ... بحث و تبادل نظر بعمل آمد.

جلسه پنجم شورای آموزش و پرورش

بازدید [ 270 ]
برچسب ها