اخبار

فرمانداری

برگزاری همایش تخصصی عفاف وحجاب

با مسئولیت امور بانوان فرمانداری ومشارکت آموزش وپرورش اولین همایش تخصصی عفاف و حجاب شهرستان کامیاران برگزار شد
برگزاری همایش تخصصی عفاف وحجاب

به گزارش روابط عمومی فرمانداری کامیاران اولین همایش تخصصی عفاف و حجاب در شهرستان کامیاران با حضور معاون فرماندار ، مشاور فرماندار در امور بانوان وخانواده ، رئیس آموزش و پرورش ، جمعی از دانش آموزان شش دبیرستان دخترانه دوره اول متوسطه در سالن فرهنگ و ارشاد اسلامی این شهرستان برگزار شد.

در ابتدای این مراسم مشاور امور بانوان فرمانداری با بیان مطالبی در خصوص اهمیت نقش وجایگاه زنان درخانواده و توسعه جامعه به ویژه در زمینه های فرهنگی و تربیتی ، گفت : ترویج حجاب  توسط بانوان به نسل آینده یکی از وظایف مهم مادران امروز است.
دلبراحمدی افزود : زنان جامعه ما با انتقال تجربیات گرانبهای خود و ایفای هر چه قویتر نقش تربیتی و ایجاد خود باوری ومهارت آموزی به دختران می توانند در استحکام خانواده ها موثر باشند. 
در ادامه این مراسم دکتر رحمانی از اساتید دانشگاه  با پرداختن به موضوع همایش یعنی جرأت آموزی به عنوان یکی از مهم ترین مسئله اخلاقی در هر انسان و بخصوص سنین نوجوانی، برای 250 دانش آموز حاضر در این همایش کارگاه آموزشی  برگزار و با شرکت دادن دانش آموزان در یک این بحث و طرح سوالات از آنها فضای کارگاه را به سمت تخصصی وعملی پیش برد.
در پایان از 6 دانش آموز برتر حوزه عفاف و حجاب، اخلاق و درسی با اهداء لوح وهدایایی تجلیل شد.

بازدید [ 1006 ]
برچسب ها