اخبار

کامیاران

برگزاری نهمین جلسه شورای هماهنگی مبارزه با مواد مخدر شهرستان کامیاران

نهمین جلسه شورای هماهنگی مبارزه با مواد مخدر شهرستان کامیاران صبح روز یکشنبه 21دی ماه 99 به ریاست دکتر مسعود الماسی فرماندار و با حضور روئسای کمیته ها و دیگر اعضاء این شورا برگزار شد
برگزاری نهمین جلسه شورای هماهنگی مبارزه با مواد مخدر شهرستان کامیاران

در این جلسه دکتر مسعود الماسی فرماندار شهرستان ضمن تاکید لازم مبنی بر تهیه محتوای آموزشی و تشکیل منظم جلسه کمیته ها و ارائه به موقع گزارش فعالیت ها واقدامات گفت : بایستی حساسیت نسبت به موضوع مواد مخدر را افزایش دهیم.

وی افزود : آنچه مهم است نباید قبح وزشتی مواد مخدر ، قلیان و سایر مواردی که می تواند در گرایش به سمت این پدیه شوم موثر باشد از بین برود.

دکتر الماسی با بیان اینکه  در مبارزه با مواد مخدر نیازمند هماهنگی و همدلی مسوولان شهرستان هستیم، گفت: اعتیاد و مواد مخدر باعث خسارت جبران ناپذیری به جامعه وخانواده ها می گردد که پیشگیری مهمترین راهکار در برابر این هزینه هاست.

 فرماندار کامیاران با اشاره به اینکه اعتیاد آسیب ها و عواقب دیگری به دنبال خواهد داشت ،  گفت: دستگاه ها مصوبات شورای هماهنگی مبارزه با مواد مخدر را تا حصول نتیجه پیگیری نمایند.

دکتر مسعود الماسی بیان داشت : دولت در راستای کاهش آسیب های اجتماعی اعتباراتی در این حوزه اختصاص داده که اجرای طرح ها و برنامه ها برای آگاهی و اطلاع رسانی این پدیده خانمان سوز نیازمند ورود جدی دستگاه های متولی و مشارکت مردم به ویژه سازمان ها مردم نهاد است.

در ادامه این جلسه مسئولان کمیته های فرهنگی و پیشگیری و توسعه مشارکت های مردمی وسازمان های مردم نهاد گزارش از اقدامات این کمیته ها ارائه نمودند./.

نهمین جلسه شورای هماهنگی مبارزه با مواد مخدر کامیاران

بازدید [ 48 ]
برچسب ها