اخبار

شهرستان کامیاران

برگزاری نهمین جلسه شورای ترافیک شهرستان کامیاران

نهمین جلسه شورای ترافیک شهرستان کامیاران به ریاست دکتر الماسی فرماندار وبا حضور مهندس زارع معاون عمران وبرنامه ریزی فرماندار و دیگر اعضای این شورا برگزار شد
برگزاری نهمین جلسه شورای ترافیک شهرستان کامیاران

به گزارش روابط عمومی فرمانداری شهرستان کامیاران نهمین جلسه شورای ترافیک شهرستان کامیاران به ریاست دکتر مسعود الماسی فرماندار وبا حضور مهندس زارع معاون عمران وبرنامه ریزی فرماندار و دیگر اعضای این شورا در محل فرمانداری برگزار شد.

فرماندار شهرستان کامیاران با تبریک انتصاب سرهنگ شهرزولی به عنوان سرپرست جدید راهنمایی ورانندگی شهرستان به بعضی از اقدامات صورت گرفته در راستای کاهش ترافیک اشاره کرد و گفت : برای فراهم کردن شرایط بهتر در سطح شهر نیازمند همکاری وهمراهی بیشتر دستگاههای متولی و شهروندان محترم هستیم.

دکتر مسعود الماسی اجرای بعضی از اقدامات جانبی در راستای حل این معضل را یادآور شد وافزود : از شهرداری انتظار می رود با برنامه ریزی و همفکری شورای شهر در خصوص سد معبر و ساماندهی دست فروشان به ویژه وانت بارهای میوه فروش اقدام عملی نماید.

وی خاطر نشان کرد : تقسیم بندی نیروهای راهنمایی ورانندگی در نقاط پرتردد ومکان هایی که بر اساس تصمیم شورا یک طرفه شده اند و تعامل با شهرداری می تواند در کاهش  تخلفات وترافیک موثر باشد.

فرماندار شهرستان کامیاران در خاتمه از ادارات مسئول خواست تا نسبت به ساماندهی وتعیین تکلیف آژانس ها ، ایجاد پارکینگ ماشین های سنگین ، نصب وبه روز نمودن علائم وخط کشی ها ، بررسی وضعیت چراغ های راهنمایی ورانندگی و برخورد با متخلفینی که در نقاط پرترد با پارک طولانی آرامش و آسایش شهروندان را برهم می زنند اقدام شود.

در ابتدای این جلسه مهندس زارع معاون عمران وبرنامه ریزی فرماندار کامیاران گزارش از اقدامات صورت گرفته بر اساس مصوبات شورای ترافیک ارائه نمود.

در این نشست همچنین سرهنگ فرزاد شهرزولی به عنوان سرپرست جدید راهنمایی و رانندگی کامیاران معرفی شد.

بازدید [ 157 ]
برچسب ها