اخبار

کامیاران

برگزاری نشست هم اندیشی فرماندار و رئیس هیئت اجرایی انتخابات شهرستان کامیاران با اعضای هیئت نظارت شورای نگهبان در این شهرستان

نشست هم اندیشی فرماندار و رئیس هیئت اجرایی انتخابات شهرستان کامیاران و معاونین فرمانداری با اعضای هیئت نظارت شورای نگهبان یازدهیمن دوره انتخابات مجلس در این شهرستان در محل فرمانداری برگزار شد
برگزاری نشست هم اندیشی فرماندار و رئیس هیئت اجرایی انتخابات شهرستان کامیاران با اعضای هیئت نظارت شورای نگهبان در این شهرستان

به گزارش روابط عمومی فرمانداری شهرستان کامیاران ظهر روز چهارشنبه 6 آذر ماه 98 نشستی با حضور دکتر مسعود الماسی فرماندار و رئیس هیئت اجرایی انتخابات شهرستان کامیاران ، مهندس زارع معاون عمران وبرنامه ریزی فرماندار و رئیس هیئت بازرسی انتخابات ، باتمانی معاون سیاسی وامنیتی و دبیر هیئت اجرایی انتخابات و کارشناسان انتخابات شهرستان با آذربار رئیس و آذربویه وآزادمنش اعضای هیئت نظارت شورای نگهبان یازدهمین دوره انتخابات مجلس شورای اسلامی به منظور بحث وتبادل نظر در خصوص برگزاری هرچه باشکوهتر انتخابات مجلس در این شهرستان برگزار شد.

دکتر مسعود الماسی فرماندار شهرستان کامیاران در این نشت گفت : برگزاری انتخابات در ایران اسلامی نماد دموکراسی ومردم سالاری دینی و عینیت بخشدین به مشارکت آحاد مردم در اداره جامعه است.

وی افزود : مجموعه دولت ودستگاههای اجرای تمام امکانات خود را برای برگزاری انتخاباتی باشکوه وشایسته نظام اسلامی در این شهرستان مهیا و به کار خواهند گرفت و در این راستا مسئولان انتخابات وکارشناسان این حوزه با تمام توان در حال فراهم کردن مقدمات لازم هستند.

دکتر الماسی تصریح کرد : تمام تلاش ما بر این است تا با فراهم کردن شرایط حضور حداکثری در پای صندوق های رای و اجرای قانون دشمنان را مایوس وحق را ادا نماییم.

فرماندار و رئیس هیئت اجرایی انتخابات شهرستان کامیاران گفت : بر اساس برنامه به زودی هیئت اجرایی از بین معتمدین تشکیل و فعالیت این هیئت برای برگزاری انتخابات در 2 اسفند 98 شروع خواهد شد که امیدواریم با تعامل خوب وسازنده مسئولان برگزاری انتخابات و هیئت نظارت این انتخابات در کامیاران به حماسه ای ماندگار وبی بدیل تبدیل شود.

در ادامه این نشست معاونین فرماندار، اعضای هیئت نظارت و کارشناسان انتخابات به بیان نکته نظرات واقدامات صورت گرفته در خصوص برگزاری انتخابات یازدهمین دوره مجلس شورای اسلامی در این شهرستان پرداختند.

لازم به ذکر است ثبت نام از داوطلبان از روز 10 آذر در حوزه اصلی یعنی فرمانداری سنندج آغاز خواهد شد و مردم شهرستان های سنندج ،  کامیاران  ودیواندره می توانند از بین دواطلبان دو نفر را به عنوان نماینده خود انتخاب نمایند.

بازدید [ 372 ]
برچسب ها