اخبار

فرمانداری کامیاران

برگزاری نشست هم اندیشی فرماندار شهرستان کامیاران با جمعی از فعالان حوزه های مختلف

نشست هم اندیشی در خصوص مسائل مختلف شهرستان با حضور دکتر الماسی فرماندار کامیاران ، باتمانی معاون سیاسی و فعالان حوزه های مختلف در محل فرمانداری رگزار شد
برگزاری نشست هم اندیشی فرماندار شهرستان کامیاران با جمعی از فعالان حوزه های مختلف

به گزارش روابط عمومی فرمانداری شهرستان کامیاران عصر روز دوشنبه 2 اردیبهشت ماه 98 نشست هم اندیشی در خصوص مسائل مختلف شهرستان با حضور دکتر الماسی فرماندار کامیاران ، باتمانی معاون سیاسی و فعالان حوزه های مختلف در محل سالن جلسات فرمانداری  برگزار شد.

دکتر مسعود الماسی فرماندار شهرستان کامیاران گفت : فعالان حوزه های مختلف می توانند به عنوان بازوی فکری جامعه پیشنهادها و طرح های خود را جهت توسعه همه جانبه اعلام  و با بیان نقدها وکاستی ها مسئولان را یاری نمایند.

وی افزود : هدف از برپایی چنین نشستی استفاده از توان این افراد جهت همفکری  وهم اندیشی به منظور بررسی و طرح  مباحثی در بخش های مختلف سیاسی ، اجتماعی ، فرهنگی واقتصادی شهرستان است.

دکتر الماسی در ادامه با اشاره به اینکه جامعه نیاز مند حضور موثر بخش خصوصی است تصریح کرد : هرکس موفق است باید تشویق وحمایت شود و هدف دولت نیز حمایت از فعالان اقتصادی  وتولید کنندگان در راستای تحقق شعار رونق تولید است.

فرماندار شهرستان کامیاران اظهار امیدواری کرد : فعالان حوزه های مختلف با ارائه نکته نظرات و پیشنهاد های خود زمینه انجام کارهایی که بیشترین بازدهی و کمترین هزینه را داشته باشند فراهم نمایند.

در ابتدا فعالان حاضر در این جلسه به بیان نکته نظرات خود در خصوص مسائل مختلف فرهنگی ، اجتماعی ، اقتصادی وسیاسی و پیشنهادهایی از قبیل حمایت از انجمن های مردم نهاد ، تسریع در اجرای پروژه های راه ، استفاده از ظرفیت بانوان در زمینه های مختلف ، توجه به مسائل فرهنگی ، تسهیل در بحث سرمایه گذاری و پرداخت تسهیلات به تولید کنندگان و فعالان اقتصادی ، توجه بیشتر به نیازهای جوانان و پیشگیری از آسیب های اجتماعی ، اجرای طرح های گردشگری و همکاری در اجرای این طرح ها ، استفاده از استعداد های نیروهای کامیاران ، حل مشکلات زمین های قولنامه ای ، ایجاد خانه امید برای بازنشستگان ، اختصاص سهم از درآمدهای مرزی برای استان ، ساماندهی سطح شهر کامیاران ، توجه به جامعه معلولان و بیماران خاص و همکاری در اجرای طرح های کارآفرینی و صنایع ومعادن  شدند.

نشست با فعالان شهرستان

بازدید [ 627 ]
برچسب ها