اخبار

کامیاران

برگزاری نشست شورای اداری شهرستان

نشست شورای اداری شهرستان کامیاران با حضور آیت الله حسینی شاهرودی نماینده ولی فقیه در استان کردستان در محل فرمانداری این شهرستان برگزار شد.
برگزاری نشست شورای اداری شهرستان

اولویت کار تمام دستگاهها باید حمایت از اشتغال و تولید باشد

جلسه شورای اداری شهرستان کامیاران با حضور آیت الله حسینی شاهرودی نماینده ولی فقیه در کردستان ظهر امروز سه شنبه 4 اردیبهشت برگزار شد

نماینده ولی فقیه در این نشست با تبریک اعیاد شعبانیه با اشاره به شعار حمایت از کالای ایرانی گفت : اولویت کار تمام دستگاهها باید حمایت از تولید واشتغال باشد.

آیت الله حسینی شاهرودی افزود : ما دارای ظرفیت های و استعدادهای زیادی برای فعالیت هستمیم و اگر به نحو مطلوب از این ظرفیت ها استفاده شود شاهد شکوفایی بیشتر خواهیم بود.

وی افزود : شناسایی ظرفیت ها و استعادهای هر منطقه ضروری و بایستی بر اساس آن ظرفیت سرمایه گذاری و کار شود تا نتیجه دلخواه به دست آید.

شاهرودی به برخی از دستاوردهای مهم درکشور به برکت نظام اسلامی در زمینه های مختلف اشاره کرد وگفت : نظام اسلامی با تکیه بر توانایی های مردمی توانسته است در بسیاری از زمینه ها موفق و حرف برای گفتن داشته باشد.

نماینده ولی فقیه در استان تصریح کرد : دشمنان ایران اسلامی وقتی خود را در مقابل توانایی های ایران اسلامی عاجز می بینند با هر ترفندی قصد ضربه زدن به آن را دارند که در این زمینه لازم است هوشیار عمل شود تا گرفتار دام شیطانی آنها نشویم.

آیت الله حسینی شاهرودی در ادامه به نقش جمهوری اسلامی ایران در دفاع از اسلام وملت های مظلوم منطقه و جهان اشاره کرد و گفت : ایران اسلامی هر جا که منافع اسلام در خطر باشد و مسلمانان و مظلومان نیاز به حمایت داشته باشند جمهوری اسلامی ایران از آنها حمایت خواهد کرد و خوشبختانه با اقدامات صورت گرفته در این راه توانسته ایم در مقابل صهیونیسم مقتدرانه بایستیم.

وی در پایان با اشاره به نبود فرماندار در کامیاران به دلیل عدم هماهنگی نمایندگان خواستار توجه مسئولان استانداری و حل این مشکل شد.

عطاء اله فرهادی معاون فرمانداری کامیاران در این جلسه به بخشی از برنامه های شهرستان در راستای اشتغال وحمایت از کالای ایران اشاره کرد وگفت : مهمترین مانع پیش روی اشتغال عدم اجرای دستورالعمل ها توسط بانک هاست.

وی افزود : در راستای جذب سرمایه گذار نشست های داشته ایم و در حال پیگیری موضوع تا حصوصل نتیجه می باشیم.

فرهادی به بخشی از مشکلات سطح شهر و روستاها اشاره و خاطر نشان کرد : توجه به راههای روستایی ، عمران شهری ، احداث واحدهای آموزشی جدید ، دانشگاه ومراکز درمانی بخشی از آنهاست.

معاون فرمانداری کامیاران با توجه به موقعیت حساس به لحاظ زلزله نیاز شهر کامیاران به مکان اضطراری ستاد بحران را ضروری دانست واعلام کرد : زمین های اطراف هلال احمر می تواند چنین موقعیتی را داشته باشد هرچند عده ای به دنبال تملک آن هستند اما از سوی فرمانداری موافقت نخواهد شد.

عطا اله فرهادی در خاتمه از عزم جدی برای رسیدگی به امور مردم خبر داد و گفت : در این راه تلاش خواهد شد از تمام توان شهرستان بهره گیری شود.

امامان جمعه کامیاران حاج ماموستا قربانی و حاج آقا علیمحمدی در ادامه با بیان نکاتی در باب امر به معروف ونهی از منکر ارائه خدمات در راستای حل مشکلات و ایجاد اشتغال را برای جوانان را ضروری دانستند.

 

نشست شورای اداری

بازدید [ 693 ]
برچسب ها