اخبار

شهرستان کامیاران

برگزاری میز خدمت دستگاههای اجرایی کامیاران در روستای طای بخش موچش

با دستوردکتر مسعود الماسی فرماندار شهرستان کامیاران و با حضور مهندس زارع معاون عمران وبرنامه ریزی فرماندار ، بخشدار موچش وجمعی از مسئولان میز خدمت دستگاههای اجرایی در روستای طای بخش موچش این شهرستان استقرار یافت
برگزاری میز خدمت دستگاههای اجرایی کامیاران در روستای طای بخش موچش

به گزارش روابط عمومی فرمانداری شهرستان کامیاران روز دوشنبه 20 آبان ماه 98هشتمین میز خدمت دستگاههای اجرایی شهرستان کامیاران با حضور دکتر مسعود الماسی فرماندار شهرستان کامیاران ، مهندس زارع معاون عمران وبرنامه ریزی ، مرادی بخشدار موچش و مسئولان ادارات میز خدمت دستگاههای اجرایی به منظور رسیدگی فوری به مسائل و مشکلات مردم در مسجد جامع روستای طای بخش موچش استقرار و مسائل ومشکلات اهالی این روستا و روستاهای سرچی ، هندیمن ، فارس اباد وفرج آباد از نزدیک مورد رسیدگی قرار گرفت.

فرماندار شهرستان کامیاران گفت : هدف ما از استقرار میز خدمت دستگاههای اجرایی در مناطق روستایی رسیدگی فوری به مسائل ومشکلات مردم و آگاهی از نیاز هایی است که توجه به آنها باعث رونق تولید و پیشگیری از مراجعات مردم به ادارات مختلف و کاهش هزینه های آنها می باشد.

دکتر مسعود الماسی با اشاره موقعیت خوب مناطق روستایی در زمینه تولید و اشتغال افزود : روستای طای با توجه به جمعیت انبوه و باغداری مطلوب می تواند نقش قابل توجهی در زمینه تولید محصولات باغی با کیفیت ایفا کند.

وی در این میز خدمت بر لزوم اختصاص امکانات وبهبود زیر ساخت ها در جهت رونق تولید تاکید کرد و تصریح کرد : بر اساس خواسته مراجعین مشکلات مربوط به راه ، منابع طبیعی ، کشاورزی ، اشتغال ، گاز ، امور آب ، برق  ، کمیته امداد و بهزیستی ، بنیاد مسکن  و سایر موارد مطرح و در مورد بخشی از آنها با همکاری ادارات تصمیم گیری فوری انجام  و مواردی که نیاز به کار کارشناسی بیشتری داشت جمع بندی ودر کمیته پیگیری درخواست های میز خدمت بررسی ونتیجه آن به متقاضیان اعلام خواهد شد.

فرماندار شهرستان کامیاران با اشاره به  همکاری مردم در اجرای طرح های مختلف گفت: همانند سال قبل امکان پرداخت تسهیلات اشتغال به طرح های روستایی وجود دارد و ما آماده حمایت از طرح های اشتغالزا در مناطق روستایی با پرداخت تسهیلات کم بهره هستیم.

گفتنی است در این میز خدمت اکیپ های درمانی شبکه بهداش وبسیج جامعه پزشکی نسبت به ارائه خدمات در سطح عمومی وتخصصی به مراجعین پرداختند.

میز خدمت روستای طای

بازدید [ 428 ]
برچسب ها