اخبار

شهرستان کامیاران

برگزاری میز خدمت دستگاههای اجرایی در روستای تاریخی پالنگان

روز دوشنبه 20 خرداد ماه با دستوردکتر مسعود الماسی فرماندار شهرستان کامیاران و درراستای توجه ویژه به مناطق هدف گرشگری این شهرستان ششمین میز خدمت دستگاههای اجرایی در روستای تاریخی وگردشگری پالنگان استقرار یافت
برگزاری میز خدمت دستگاههای اجرایی در روستای تاریخی پالنگان

به گزارش روابط عمومی فرمانداری شهرستان کامیاران روز دوشنبه 20 خرداد 98 ششمین میز خدمت دستگاههای اجرایی شهرستان کامیاران با حضور دکتر مسعود الماسی فرماندار شهرستان کامیاران ، مرادی بخشدار مرکزی و مسئولان دستگاههای ذی ربط میز خدمت دستگاههای اجرایی به منظور رسیدگی به مشکلات مردم و با هدف توجه ویژه به منطقه گردشگری پالنگان در مسجد جامع روستای مذکور استقرار یافت.

فرماندار شهرستان کامیاران  با تقدیر ازمهمان نوازی مردم خونگرم پالنگان در ارایه خدمات به مسافران و توریست های کشوری و جهانی گفت : یکی از ظرفیت های شهرستان در بحث سرمایه گذاری واشتغال توجه به مناطق گردشگری است و در این راستا تلاش شده است تا با تخصیص اعتبارات و تهسیلات لازم ، نشست های متعدد با سرمایه گذاران و جلب همکاری های مردمی زمینه فعالیت به نحو مطلوب فراهم شود.

دکتر مسعود الماسی با اشاره موقعیت خوب پالنگان به عنوان یکی از قطب های گردشگری شهرستان واستان که همواره مورد استقبال مسافران زیادی از سطح کشور بوده ، افزود : ساماندهی و حل مشکلات این روستا به نحوی که منافع آن نصیب همه مردم این روستا شود یکی از اهدافی است دنبال می شود.

وی تصریح کرد : یکی از اقداماتی که ما پیگیر آن بوده و هم اکنون هم به دنبال انجام آن هستیم سنگفرش وفضاسازی  دره حسنعلی بوده که متاسفانه پیمانکار مورد نظر با عدم انجام تعهدات لازم در اجرای پروژه مشکلات زیادی را برای ساکنین و مسافران ایجاد کرده و این موضوع از طریق مراجع ذی ربط با جدیت در حال پیگیری است.

فرماندار شهرستان کامیاران با اشاره به  همکاری مردم در اجرای طرح هادی و  تملک زمین های داخل روستا اظهار امیدواری کرد: با تداوم این همکاری ها وتعامل با ادارات اجرای سایر طرح هایی که  به منظور ایجاد شرایط مناسب وبهبود وضعیت صورت می گیرد با سرعت بیشتری دنبال شود.

دکتر مسعود الماسی فرماندار شهرستان کامیاران در خاتمه طی نشستی با مزرعه داران شیلات پالنگان از آمادگی لازم برای اختصاص تسهیلات یک میلیارد تومانی به منظور قرار دادن دستگاه اوزن ساز و تصفیه آب رودخانه در ورودی شیلات پالنگان خبر داد و گفت : اجرای این پروژه با همکاری مزرعه داران و تعاونی ها قابلیت اجرایی دارد که انتظار هست با همکاری وپیگیری افراد ذی نفع در اسرع وقت اقدام لازم  صورت گیرد.

محسن مرادی بخشدار مرکزی کامیاران گفت : برای ساماندهی منازل استیجاری ، پارکینگ عمومی و سایر خدمات لازم به مسافرین برنامه ریزی لازم با همکاری شورا ودهیار محترم ومیراث فرهنگی صورت خواهد گرفت تا شاهد رضایت مندی بیشتر گردشگران باشیم.

لازم به توضیح است در این میز خدمت خدمات رایگان پزشکی توسط اکیپ شبکه بهداشت ودرمان شهرستان کامیاران به مراجعین ارائه گردید.  

میز خدمت روستای تاریخی پالنگان خرداد98

بازدید [ 422 ]
برچسب ها