اخبار

کامیاران

برگزاری مراسم گرامیداشت چهل ویکمین سالگرد پیروزی انقلاب در کامیاران

مراسم گرامیداشت ایام ا... دهه فجر و چهل ویکمین سالگرد پیروزی انقلاب صبح امروز 16 بهمن ماه در محل مسجد امام حسین (ع) کامیاران با حضور نماینده ولی فقیه در کردستان ، فرماندار شهرستان و جمعی از مسئولان برگزار شد
برگزاری مراسم گرامیداشت چهل ویکمین سالگرد پیروزی انقلاب در کامیاران

به گزارش روابط عمومی فرمانداری شهرستان کامیاران مراسم گرامیداشت ایام ا... دهه فجر و چهل ویکمین سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی ایران صبح امروز 16 بهمن ماه و در پنجمین روز از دهه فجر در محل مسجد امام حسین (ع) کامیاران با حضورآیت الله حسینی شاهرودی نماینده ولی فقیه در کردستان ، دکتر الماسی فرماندار شهرستان ، مهندس زارع معاون عمران وبرنامه ریزی فرماندار ، باتمانی معاون سیاسی واجتماعی فرماندار ، ائمه جمعه و روحانیون ، مسئولان و کارکنان ادارات و اقشار مختلف مردم وبا مسئولیت کارگره همیاری وتشکل های مردمی و همکاری کارگره اصناف وبازاریان  برگزار شد.

آیت الله حسینی شاهرودی نماینده ولی فقیه در کردستان به عنوان سخنران این مراسم با اشاره به اقدامات خصمانه دشمنان بر ضد ملت مسلمان ایران گفت : امروزه دشمنان ایران اسلامی به این نتیجه رسیده اند که آرمان های انقلاب اسلامی ایران و طرفداران آن در تمام دنیا به گونه ای گسترش یافته است که تمام ظرفیت های خود را برای ضربه زدن به آن به کار می گیرند.

وی با بیان ناکامی دشمنان به ویژه آمریکائیها در مواجهه با ایران به دلیل تدابیر هوشمندانه مقام معظم رهبری و مقاومت و ایستادگی مردم ، افزود : استکبار جهانی وقتی فهید نمی تواند جمهوری اسلامی را تسلیم کند دست به بعضی از اقدامات شرورانه از قبیل به شهادت رساندن سردار حاج قام سلیمانی نمود که پاسخ آن را بلافصله دریافت کرد به گونه ای که عاجز از هرگونه اقدامی که تهدید کرده بود شد.

آیت الله شاهرودی در ادامه به طرح موسوم به معامله قرن به منظور ضربه به آرمان فلسطین وبعضی دیگر از اقدامات در منطقه  اشاره کرد وگفت : طرح بعضی از برنامه ها باعث اتحاد بیشتر مسلمانان و تقویت جبهه مقاومت و افول و شکست آمریکا و اسرائیل خواهد داشت.

نماینده ولی فقیه در کردستان سپس به بیان برنامه های مقام معظم رهبری در گام دوم انقلاب ، پیشرفت ها و اقتدار ایران اسلامی ومقایسه آن نسبت به گذشته ، رشد فزاینده در زمینه های علمی ، فناوری ، نظامی و تکنولوژی و خودکفایی در بسیاری از زمینه ها پرداخت و اظهار امیدواری کرد : در سایه وحدت وهمدلی به تمدن نوین اسلامی برسیم.

مراسم سالگرد پیروزی انقلاب در کامیاران

بازدید [ 152 ]
برچسب ها