اخبار

کامیاران

برگزاری مراسم هفته معلم و تجلیل از معلمان در کامیاران

مراسم شهرستانی بزرگداشت مقام معلم به همت فرمانداری، شورای اسلامی شهر، شهرداری و انجمن اولیا و مربیان شهرستان و شورای آموزش وپرورش در محل فرهنگسرای کامیاران برگزار شد
برگزاری مراسم هفته معلم و تجلیل از معلمان در کامیاران

به گزارش روابط عمومی فرمانداری شهرستان کامیاران ظهر روز یکشنبه 15 اردیبهشت ماه 98 مراسم شهرستانی هفته معلم و آئیین تجلیل از معلمان کامیاران با حضور دکتر مسعود الماسی فرماندار و جمعی از مسئولان برگزار شد.

دراین مراسم که با حضور فرماندار و  جمعی از مسئولین ادارات و نهادها و مردم، دانش آموزان و فرهنگیان شهرستان برگزار شد برنامه های متنوعی اجرا و در پایان نیز از جمعی از معلمان شهرستان تجلیل بعمل آمد.

دکتر الماسی " فرماندار شهرستان کامیاران " در این مراسم ضمن تبریک هفته معلم به کلیه فعالین حوزه تعلیم و تربیت گفت : تعلیم و تربیت زیربنای توسعه جامعه است و روز معلم  فرصتی برای ارج نهادن و تجلیل از معلمان و فعالین این عرصه است.

وی  با تقدیر از تمام اداراتی که در هفته معلم با حضور در مدارس مراتب سپاسگزاری خود را از معلمان و زحمت کشان حوزه تعلیم وتربیت ابراز نمودند ، اظهار داشت : با هماهنگی های بعمل آمده امسال فرمانداری ، شورای اسلامی شهر، شهرداری و انجمن اولیا و مربیان شهرستان و شورای آموزش وپرورش به عنوان میزبان، عهده دار برگزاری آیین بزرگداشت مقام معلم در شهرستان شده اند و در این راستا تلاش شده برنامه ها به نحو مطلوب و شایسته برگزار گردد.

فرماندارکامیاران همچنین برنامه های برگزار شده از جمله ' همایش آسیب شناسی تعلیم و تربیت، جشن ستارگان، جشنواره داستان نویسی شوناس ، جشنوارە بازی و یادگیری در دوره پیش دبستانی و ...را که در حوزه های مختلف تعلیم و تربیت در شهرستان برگزار گردید ، شایسته تقدیر نامید و ابراز داشت: برگزاری این برنامه ها در ارتقای کیفی و توسعه فرهنگی شهرستان بسیار موثر است ونشان دهنده تمرکز بر روی فرهنگ است.

دکترمسعود الماسی با اشاره به لزوم توجه به مسائل فرهنگی با توجه به میزان درک افراد از آن ، گفت : ساده گویی مهمترین رسالتی است که باید بر روی آن کار شود وانتظارهست فعالان حوزه فرهنگی وتعلیم وتربیت در این راستا تمام توان خود را به کار گیرند.

وی ضمن تاکید لازم مبنی بر توجه تمام بخش های جامعه به حوزه تعلیم وتربیت ، آسیب شناسی حوزه تعلیم و تربیت از زوایای مختلف را ضرروری دانست و اظهار داشت : آموزش ها باید به گونه ای باشد که فرد به هر جایگاهی رسید اولین اولویتش مسائل آموزش وپرورش و حوزه تعلیم وتربیت باشد.

فرماندار شهرستان کامیاران در خاتمه این مراسم با اشاره به در پیش بودن ماه مبارک رمضان ، ضمن تبریک پیشاپیش حلول این ماه مبارک وآرزوی توفیق تمامی مسلمانان در کسب فضیلت اظهار امیدواری کرد دراین فرصت همگان به دنبال تقویت معنویت باشند.

در خاتمه این مراسم از جمعی ازمعلمان تجلیل شد.

مراسم هفته معلم اردیبهشت 98 کامیاران

بازدید [ 578 ]
برچسب ها