اخبار

کامیاران

برگزاری مراسم روز 9 دی در کامیاران

مراسم روز 9 دی روز بصیرت با حضور اقشار مختلف کامیاران ، سرپرست فرمانداری ، ائمه جمعه ، مسئولان وکارکنان ادارات و بسیجیان در محل مسجد امام حسین (ع) برگزار شد.
برگزاری مراسم روز 9 دی در کامیاران

حاج آقا علی اشرف علیمحمدی امام جمعه اهل تشیع کامیاران به عنوان سخنران این مراسم با اشاره به فراز ونشیب های پیش روی انقلاب اسلامی از بدو پیروزی تا کنون گفت : انقلاب اسلامی ایران پس از پیروزی همواره با تهدیدهایی که با تحریک دشمنان صورت گرفته روبرو بوده که لطف خداوند ،  همت واقتدار رهبری و حضور مردم با بصیرت در صحنه های مختلف مانع تحقق نقشه های شوم وشیطانی آنها شده است.

وی افزود: در حوادث سال 88 متاسفانه عده ای تحت تاثیر رسانه های بیگانه و دشمنان نظام قرار گرفته و وارد برنامه هایی شدند که باعث شادی دشمنان اسلام و انقلاب گردید.

علیمحمدی خاطرنشان کرد : مردم هوشیار و با بصیرت و مطیع رهبر وقتی خطر را احساس کردند به صورت خودجوش در حمایت از نظام وانقلاب به پا خواسته وحماسه ماندگار 9 دی را خلق کردند و فتنه را خاموش کردند.

علی محمدی تصریح کرد: امروز هم دشمنان ودر راس آنها آمریکا،انگلیس  واسرائیل دست از شیطنت وتفرقه افکنی برنداشته و می خواهند از هر فضایی برای ایجاد ناامنی در کشور اسلامی ایران استفاده کنند ودر این راستا به اهداف شیطانی خود برسند.

امام جمعه اهل تشیع کامیاران در خاتمه خاطرنشان کردند: تبعیت محض از رهبری و داشتن بصیرت در هرحال مانع مهمی در برابر دشمنی هاست و توصیه کرد تا مردم شهرستان کامیاران مسیری را که تاکنون به درستی طی کرده اند یعنی حضور حماسی در صحنه ها و اطلاعت از رهبری را ادامه دهند.

حاضرین در این مراسم با تکبیر وشعار مرگ بر آمریکا ومرگ بر اسرائیل یک بار دیگر پیوند خود را با آرمانهای انقلاب، رهبری وشهیدان همسو و مستحکم تر ساختند.

نظیر چنین مراسمی در موچش نیز برگزار شد.

بازدید [ 1056 ]
برچسب ها