اخبار

کامیاران

برگزاری مراسم روز سالمند در کامیاران

مراسم روز سالمند وتجلیل از سالمندان و بازنشستگان در کامیاران با حضور دکتر مسعود الماسی فرماندار شهرستان و جمعی از مسئولان در محل کانون شهید مطهری برگزار شد
برگزاری مراسم روز سالمند در کامیاران

به گزارش روابط عمومی فرمانداری شهرستان کامیاران امروز دوشنبه 8 مهر ماه 98 مراسمی به مناسبت روز سالمند با حضور دکتر مسعود الماسی فرماندار شهرستان ، مسئولان ادارات آموزش وپرورش ، بهزیستی ، شبکه بهداشت ، کمیته امداد و شهرداری  و جمعی از سالمندان در کانون شهید مطهری برگزار شد.

سیف الله رحمانی از اساتید دانشگاه با اشاره به تجربه گرانبهای سالمندان گفت : تعامل افراد خانواده و هم نشینی وصحبت آنان با سالمندان موجب کاهش بسیاری از مشکلات خواهد شد.

وی با اشاره به کم بودن آسیب های اجتماعی در بین سالمندان افزود : نسل امروز ما می تواند در کنار سالمندان و  با استفاده از توانائیهای آنها در زندگی موفق باشد.

رحمانی تکریم سالمندان  را یک ضرورت دانست واظهار امیدواری کرد : به جای استفاده بیش از حد از بعضی از تکنولوژی ها در مناسبت های و مهمانی ها از خاطرات سالمندان به عنوان درس های زندگی بهره گیری شود.

این استاد دانشگاه اجرای طرح تحول سلامت ، مشاوره ، اجرای برنامه های فرهنگی و مشارکت دادن سالمندان در برنامه های اجتماعی  وفرهنگی توسط دولت را از اقدامات خوب برشمرد و خواستار توجه بیشتر جامعه به این قشر شد.

در ادامه این مراسم گروه مولودی خواهی و اجرای نمایش انجام و در پایان از سالمندان وبازنشستگان با اهدای لوح وهدایایی تجلیل شد.

مراسم روز سالمند 8 مهر 98 کامیاران

بازدید [ 334 ]
برچسب ها