اخبار

شهرستان کامیاران

برگزاری مراسم روز دانشجو در کامیاران

با حضور فرماندار شهرستان کامیاران ، مسئولان ادارات ، مسئول ، اساتید ودانشجویان دانشگاه پیام نور کامیاران صبح امروز 14 آذر ماه مراسمی به مناسبت روز دانشجو در محل سالن آمفی تئاتر اداره ارشاد کامیاران برگزار شد
برگزاری مراسم روز دانشجو در کامیاران

دکتر مسعود الماسی در مراسم روز دانشجو: بزرگترین دستاورد دولت تدبیر وامید در راستای منافع ملی فروپاشی شورای همکاری خلیج فارس است.

فرماندار شهرستان کامیاران در مراسم این روز با تبریک 16 آذر گفت : این روز یادآور حس استکبار ستیزی دانشجویان و قشر فرهیخته و یکی از روزهای حساس ، بالنده ومهم در تاریخ کشور است.

وی افزود : شهادت دانشجویان در این روز شتاب شکل گیری انقلاب به رهبری امام(ره) به عنوان نماد اتحاد مبارزین بر ضد استبداد را سرعت بخشید ودر نهایت انقلاب را به پیروزی رساند.

دکتر الماسی در ادامه با اشاره به اقدامات صورت گرفته توسط دولت ها از زمان جنگ تاکنون اظهار کرد : در دوران جنگ ایثار ، فداکاری واز خودگذشتگی تفرق فکری را متحد و پس از پذیرش قطعنامه 598 اقتدار ایران اسلامی در منطقه به رشد قابل قبولی رسید.

فرماندار کامیاران خاطر نشان کرد : در دوران سازندگی سدسازی های بزرگ انجام و بیمه وخدمات بهداشت ودرمان به نحو مطلوبی به اجرا در آمد ، که نباید از این خدمات بزرگ غافل بود.

وی افزود : در دوران اصلاحات نیز نهادهای مدنی مانند شوراهای اسلامی هر چند با اشتاباهاتی ناشی از ایراد در رای دادن شکل گرفت و فضای آزاد که می خواست بر اساس قانون عمل کند و نشاط اجتماعی را فراهم نماید پا به عرصه گذاشت.

دکتر الماسی خاطر نشان کرد : در دوران مهرورزی شاهد بعضی از اقدامات وحرکت و جریان های پوپولیستی بودیم که درآن فضای آزاد رسانه ای و فعالیتهای مدنی به شدت کاهش یافت ومشکلاتی از قبیل تورم بوجود آورد که چنین جریان هایی با فکر دانشگاهی وتولید گفتمان توسط دانشجویان همانند سال 96 مغلوب خواهد شد.

فرماندار شهرستان کامیاران در ادامه به بعضی از اقدامات دولت تدبیر وامید واعتدال اشاره کرد وگفت : دولت دکتر روحانی در راستای منافع ملی اقدامات خیلی خوبی از قبیل اجرای برجام و خروج ایران از منشور 7 سازمان ملل را اجرا و با عدم خروج از آن آمریکا را منزوی و گفتمانی غالب در راستای منافع جمهوری اسلامی ایران به راه انداخت.

دکتر الماسی افزود : مواضع اصولی جمهوری اسلامی وتیم خارجی دولت باعث فروپاشی شورای همکاری خلیج فارس به عنوان دستاوردی مهم در جهت منافع ملی است.

فرماندار شهرستان کامیاران حرکت در چهارچوب قانون و منافع ملی را از اهداف دولت عنوان و توصیه کرد : افرادی که قصد دارند کاری انجام دهند در چهار چوب نهادهای مدنی حرکت کنند تا درست عمل شود.

در ادامه این مراسم برنامه های شاد و مفرح اجرا وشافعی زاده یکی از مدرسین دانشگاه در خصوص اهمیت تعلیم وتربیت به بیان نکاتی پرداخت.

ودر پایان ازدانشجویان دانشگاه پیام نور تقدیر به عمل آمد.

روز دانشجو آذر97

بازدید [ 569 ]
برچسب ها