اخبار

شهرستان کامیاران

برگزاری مراسم روز جهانی کارگر در کامیاران

مراسم روز جهانی کارگر وهفته بسیج کارگری با استقبال خوب کارگران بخش های دولتی وخصوصی و با حضور دکتر الماسی فرماندار شهرستان کامیاران در محل سالن اجتماعات اداره فرهنگ وارشاد اسلامی این شهرستان برگزار شد
برگزاری مراسم روز جهانی کارگر در کامیاران

به گزارش روابط عمومی فرمانداری شهرستان کامیاران عصر امروز چهارشنبه 11 اردیبهشت ماه 98 مراسم روز جهانی کارگر وهفته بسیج کارگری با استقبال خوب کارگران بخش های دولتی وخصوصی و با حضور دکترمسعود الماسی فرماندار شهرستان کامیاران ، ماموستا قربانی امام جمعه کامیاران ، معاونین فرماندار ، جانشین سپاه شهرستان ، جانشین نیروی انتظامی ،  مسئول اموربانوان فرمانداری ، مدیران ادارات ، کارفرمایان و صاحبان واحدها و کارگاههای تولیدی در محل سالن اجتماعات اداره فرهنگ وارشاد اسلامی این شهرستان برگزار شد.

فرماندار شهرستان کامیاران در این مراسم با تبریک روز کارگر گفت : برای تولید خوب نیازمند ارتباط مثبت دوسویه بین کارگر وکارفرما هستیم.

دکترمسعود الماسی افزود : امروزه تعامل و ارتباط دردنیا لازمه پیشرفت درکار است اما زمانی که سردمداران آمریکا تنها به فکر سود خود و به دنبال پول سایر کشورها هستند ما هم باید با تکیه بر منابع وظرفیت های خود و استفاده از سایر راهها که امکان آن وجود دارد منافع و توسعه خود را دنبال نماییم.

وی در ادامه به ظرفیت های خوب اشتغال و تولید در کامیاران اشاره و تصریح کرد : کامیاران با 14 هزار هکتار زمین آبی ، جاذبه های زیاد گردشگری و ظرفیت صنایع تبدیلی تنها نیازمند تغییر رویکرد ، حضور سرمایه گذار و مشارکت وهمراهی مردم است.

دکتر الماسی خاطرنشان کرد : امروزه فضای صادرات با واردات تغییر کرده است و دولت هم در این راستا برای ایجاد گلخانه های کوچک در روستاها با اشتغالزایی خوب  ، اجرای طرح های کشاورزی ودامپروری ، صنایع تبدیلی و معرفی وفعالیت در مناطق گردشگری از جمله منطقه زیویه و سایر مناطق ضمن استقبال از سرمایه گذار وبخش خصوصی حمایت لازم را لحاظ خواهد کرد.

فرماندار شهرستان کامیاران در خاتمه با تقدیر از استقبال خوب کارگران وکارفرمایان از این مراسم از تمام کارگران شاغل در بخش های مختلف تولیدی ، خدماتی ، صنعتی و سایر بخش ها ی شهرستان تقدیر کرد.

در ابتدای این مراسم داریوش رستمی زاده به اهمیت نقش کارگر در جامعه اشاره کرد و گفت : دولت تمام تلاش خود را برای حمایت از این قشر شریف با لحاظ کردن ضریب مناسب و سایر امتیازها به کار گرفته است.

اجرای موسیقی ، نمایش و تجلیل از کارگران وکارفرمایان نمونه از دیگر برنامه های این مراسم بود.

مراسم روز کارگر اردیبهشت 98 کامیاران

بازدید [ 525 ]
برچسب ها