اخبار

شهرستان کامیاران

برگزاری مراسم روز جهانی معلولان در کامیاران

به مناسبت روز جهانی معلولان مراسمی با حضور فرماندار شهرستان کامیاران ، رئیس بهزیستی ، جمعی از مسئولان واعضای انجمن مردم نهاد توسکا واقشار مختلف در محل فرهنگسرای کامیاران برگزار شد
برگزاری مراسم روز جهانی معلولان در کامیاران

به گزارش روابط عمومی فرمانداری کامیاران دکتر مسعود الماسی فرماندار شهرستان کامیاران در این مراسم با اشاره به اقدامات خوب صورت گرفته جهت مناسب سازی معابر گفت : این قبیل فعالیت ها زمانی ارزشمند خواهد بود که عموم شهروندان با تغییر ذهنیت در راستای احقاق حقوق شهروندی به ویژه حقوق معلولان وافراد کم توان به سهم خود تلاش نمایند.

دکتر مسعود الماسی با بیان اینکه معلولیت ممکن است در انتظار همه باشد ، افزود : اگر همه نسبت به حق و حقوق خود ودیگران آگاه باشند و آنرا رعایت نمایند و در بحث سد معبر ، مسدود نمودن معابر ، پارک مناسب خودرو و ایجاد نظم احساس مسئولیت بیشتری داشته باشند آن وقت می توان گفت مناسب سازی صورت گرفته است.

وی پیشنهاد کرد : انجمن های مردم نهاد و انجمن حمایت از حقوق معلولان در قالب گروههای با شهروندان در این رابطه صحبت نمایند تا با رعایت حقوق وحقوق همه شهروندان شاهد شهری با نظم و با حرکت به سمت توسعه یافتگی باشیم.

فرماندار شهرستان کامیاران خاطر نشان کرد : بسیاری از کارها بدون هزینه وتنها با همکاری همه قابل حل است که امیدواریم در این زمینه شاهد اقدامات موثر از سوی همشهریان باشیم.

در این مراسم ابراهیمی رئیس بهزیستی و ساعدی رئیس مرکز آموزش استثنایی به بیان گزارشی در خصوص اقدامات صورت گرفته به منظور ارائه خدمات مختلف به معلوان پرداختند.

در ابتدای این مراسم فرماندار شهرستان ومسئولان به پاس احترام معلولان وبه مناسبت روز جهانی مسیر ورودی تاسالن برگزاری مراسم را با ویلچر پیمودند.

اجرای برنامه های شاد وتجلیل از فعالان و خدمتگزاران به این قشر از جامعه از دیگر برنامه های این مراسم بود.

مراسم روز جهانی معلولان در کامیاران آذر 98

بازدید [ 238 ]
برچسب ها