اخبار

شهرستان کامیاران

برگزاری مراسم بزرگداشت شهید سردار حاج قاسم سلیمانی در کامیاران

با حضور فرماندار شهرستان کامیاران ، معاونین فرماندار ، فرماندهان نظامی وانتظامی ، روحانیون و اقشار مختلف کامیاران مراسم بزرگداشت شهید سردار حاج قاسم سلیمانی وهمرزمان شهیدش در محل چهار راه اصلی کامیاران برگزار شد
برگزاری مراسم بزرگداشت شهید سردار حاج قاسم سلیمانی در کامیاران

به گزارش روابط عمومی فرمانداری شهرستان کامیاران صبح امروز سه شنبه 17 دی ماه 98 مراسم بزرگداشت شهید سردار حاج قاسم سلیمانی و همرزمان شهیدش با حضور دکتر الماسی فرماندار شهرستان کامیاران ، معاونین فرماندار ، فرماندهان و نیروهای نظامی وانتظامی ، ائمه جمعه و روحانیون ، خانواده های معظم شهدا و ایثارگران ، مسئولان وکارکنان ادارات ، فرهنگیان ، ورزشکاران ، کسبه وبازاریان ، بسیجیان ، دانش آموزان و دیگر اقشار مخلف مراسم باشکوه بزرگداشت حاج قاسم سلیمانی وهمرزمان شهیدش در محل چهار راه اصلی کامیاران برگزار شد.

در این مراسم حاضرین ضمن سردادن شعار مرگ بر آمریکا و مرگ بر اسرائیل وادای احترام به مقام شهداء بر ادامه راه این شهدای بزگوار تاکید کردند.

سپس سردار عبداله ویسی از فرماندهان دوران دفاع مقدس به عنوان سخنران با اشاره به ویژه گیها وشخصت ارزشمند شهید سردار حاج قاسم سلیمانی گفت : این شهید بزرگوار شخصتی فراملی ، فرا منطقه ای ، جهانی وبه تعبیری شخصیتی فرادینی است که برای مذاهب مختلف شیعه وسنی ، مسیحی واهل حق فداکاری کرده و توانسته انسان های زیادی را نجات بدهد.

وی افزود : حاج قاسم فرزند این ملت وبازمانده دفاع مقدس بود که این خلعت سرخ شهادت اجر چهل ساله این مرد بزرگ بود.

سردار ویسی افزود : خون این شهید بزرگ حیات بخش است ، حماسه ساز است و جهان را متحول کرد وهیمنه دشمن را شکسته است.

وی در ادامه بیان داشت : شهادت حاج قاسم وابو مهدی مهندس در کنار هم باعث اتحاد وهمبستگی ملت عراق و خنثی کردن توطئه هایی شد که در برای این کشور طراحی شده بود.

سردار ویسی با اشاره به بعضی از وقایع منطقه و کشور خاطرنشان کرد : وجود ولایت مانع نفوذ دشمنان و تحقق نقشه های آنها شده است و حاج قاسم در مقابل این طرح های خبیثانه کاری  دنبال کرد که اونها به شکست رسیدند.

وی افزود : راه حاج قاسم راه خداست وفراموش شدنی نیست وامروزه ما نیروهای زیادی داریم که این مسیر را با قدرت ادامه خواهند داد.

این فرمانده دوران دفاع مقدس با اشاره به اقدامات نیروهای ایرانی در مقابل برنامه های دشمنان و اسرائیل ونابودی گنبد آهنین و پناه بردن نتانیاهو به پوتین اظهار کرد : امروز از همین فرزندان استان کرمانشاه در جبهه های مقاومت حضوری فعال دارند.

وی گفت : بحث بحث قومیت نیست واز بچه های تمام استان های کشور مدافع حرم ، جبهه مقاومت و مدافع اسلام هستند و با قدرت کار می کنند چون ما با خدا و خدا با ماست.

سردار ویسی اظهار کرد : قدرت سیاسی حاج قاسم باعث شد کسانی که با ایران اسلامی زاویه داشتند جذب شوند ودر کنار ما قرار گیرند.

وی با اشاره به ترس داعش از حاج قاسم و فرار آنان از جنگ در کردستان عراق در زمانی که حاج قاسم به کمک مردم این منطقه رفت گفت : تنها کسی که به کمک این مردم رفت حاج قاسم بود و کشورهای غربی علیرغم درخواست مسئولان این منطقه حاضر به کمک نشدند.

سردار عبداله ویسی از فرماندهای دوران دفاع مقدس با تقدیر از حضور باشکوه مردم کامیاران در مراسم بزرگداشت این شهدای والامقام اظهار کرد : این حضور خالی اجر وپاداش نخواهد بود.

این فرمانده دوران دفاع مقدس در خاتمه سخنان خود با اشاره به رسوا شدن دشمنان و مشخص شدن تروریست واقعی گفت : به برکت وجود حاج قاسم ودیگر مدافعان اسلام و جبهه مقاومت امروزه تفکر بسیجی و بسیج در کشورهای منطقه فراگیر و در حال مبارزه با استکبار هستند.

در این مراسم همچنین  گروه چمری که آیینی ویژۀ سوگواری است و یکی از مداحان نسبت به اجرای برنامه در سوگ این شهدای والا مقام پرداختند.

مراسم بزرگداشت شهید سردار حاج قاسم سلیمانی در کامیاران

بازدید [ 433 ]
برچسب ها