اخبار

شهرستان کامیاران

برگزاری مانور لحظه صفر مدیریت بحران شهرستان کامیاران

عصر روز دوشنبه 17 دی ماه با دستور دکتر الماسی فرماندار شهرستان و در راستای ارزیابی سطح آمادگی ادارات و دستگاههای عضو ستاد بحران مانور لحظه صفر در کامیاران برگزار شد
برگزاری مانور لحظه صفر مدیریت بحران شهرستان کامیاران

به گزارش روابط عمومی فرمانداری کامیاران عصر روز دوشنبه 17 دی ماه با دستور دکتر الماسی فرماندار شهرستان و در راستای ارزیابی سطح آمادگی ادارات و دستگاههای عضو ستاد بحران مانور لحظه صفر در کامیاران برگزار شد.

دکتر مسعود الماسی فرماندار شهرستان کامیاران در این باره گفت : با توجه به موقعیت شهرستان کامیاران وقرار گرفتن بر روی گسل های زلزله و همچنین وقوع زلزله های اخیر استان کرمانشاه لازم است دستگاههای امداد ونجات کامیاران آمادگی لازم برای مواجهه با حوادث های غیرمترقبه داشته باشند.

وی افزود :  در این مانور اعضای شورای هماهنگی و مدیریت بحران شهرستان کامیاران باید به همراه خودرو و تجهیزات عملیاتی و امدادی در کمترین زمان ممکن پس از اعلام در محل و موقعیت اعلام شده حاضر شوند.

دکتر مسعود الماسی با ارزیابی مثبت از عملکرد دستگاه‌ها و ادارات در این مانور و حضور به موقع پس از اعلام اظهار داشت: شناسایی نقاط ضعف و قوت، بالابردن سطح آمادگی و فعال‌تر شدن کشیک‌های امدادی بسیار مهم است.

فرماندار شهرستان کامیاران خاطر نشان کرد : حضور مدیران به همراه نیرو و تجهیزات در ساعات طلایی حوادث برای تصمیم‌گیری اصولی مهم است و باید ملزومات اولیه امدادی تهیه و شرایط اسکان موقت فراهم شود، که ما در این مانورشاهد حضور خوب نیروی انتظامی در مرحله اول ، در مرحله دوم اورژانس و در مرحله بعدی آتش نشانی ، شهرداری وسایر ادارات بودیم.

لازم به ذکر است این مانور در محل ورودی پارک و شهربازی روبروی فرهنگسرای کامیاران برگزار شد.

مانور لحظه صفر کامیاران

بازدید [ 1041 ]
برچسب ها