اخبار

شهرستان کامیاران

برگزاری صبحگاه مشترک به مناسبت هفته نیروی انتظامی در کامیاران

صبحگاه مشترک به مناسبت هفته ناجا در محل ستاد انتظامی شهرستان کامیاران با حضور فرماندار ، اعضای شورای تامین ، امام جمعه و شورای اداری برگزار شد
برگزاری صبحگاه مشترک به مناسبت هفته نیروی انتظامی در کامیاران

به گزارش روابط عمومی فرمانداری شهرستان کامیاران به مناسبت هفته نیروی انتظامی امروز شنبه 13 مهر ماه 98 صبحگاه مشترک با حضور دکتر مسعود الماسی فرماندار ، اعضای شورای تامین ، امام جمعه و شورای اداری در محل ستاد انتظامی کامیاران برگزار شد.

فرماندار شهرستان کامیاران در این مراسم با تبریک هفته ناجا گفت : هدف از اینکه هر یک از ما در جایگاه خاصی قرار گرفته ایم کسب رضایت باریتعالی در مرحله اول و در مرحله دوم رضایت مردم است بنابراین برای تامین رضایت مردم نیازمند تامین امنیت پایدار شهرستان ، کشور و حتی منطقه هستیم.

دکتر مسعود الماسی افزود : نیروی انتظامی در کنار سایر مسئولیت ها  وایجاد امنیت پایدار وظیفه ایجاد نظم و انتظام در جامعه را به عهده دارد که شاخص اصلی توسعه هر جامعه ای میزان نظم پذیری ونظم دهی به امورات مختلفی است که در جامعه بایستی شکل بگیرد.

وی مهمترین وظیفه اصلی دستگاه اجرایی ، انتظامی و نظامی را هم افزایی بیشتر در این راستا و اجرای قانون عنوان و تصریح کرد : رعایت مر قانون و دقت در اجرای آن می تواند ما را به سمت رضایت مندی بالای عمومی رهنمون کند.  

دکتر مسعود الماسی در ادامه با اشاره به قرار گرفتن در سال رونق تولید افزود : به فرمایش رهبر معظم انقلاب در حال حاضر راهی جز مبارزه با قاچاق وجود ندارد و نیروی انتظامی در خط مقدم قرار دارد که لازم است با اشرافیت به قانون به گونه ای عمل شود که منافع ملی تامین گردد که خوشبختانه با تدبیر درست دولت و همکاری خوب نیروی انتظامی در حوزه تورم وقاچاق کالا شاهد عملکرد خوبی بوده ایم.

فرماندار شهرستان کامیاران در خاتمه سخنان خود با تقدیر از تمامی دستگاههای امنیتی و نظامی وانتظامی که در راستای تامین و ارتقاء امنیت تلاش می کنند به بخشی از اقدامات و همکاری های خوب نیروی انتظامی در این شهرستان از قبیل پیشگیری وکاهش سرقت ها ، مدیریت فضای مجازی ، همکاری در پاکسازی حریم جاده ، همکاری در راه اندازی صنوف مزاحم ، همکاری در اجرای مصوبات شورای ترافیک و کار در حوزه سد معبر بصورت ممتد اشاره و اظهار امیدواری کرد : اجرای بعضی از قوانین با آموزش عموم مردم  به یک فرهنگ عمومی تبدیل شود.

در ابتدای این مراسم صرهنگ صید علی صفری فرمانده انتظامی شهرستان کامیاران در گزارشی گفت : در طول شش ماه گذشته حدود 6000 تماس تلفنی از سوی مردم داشته ایم که بیش از 4000 مورد با حضور مامورین و حدود 1000 مورد راهنمایی لازم صورت گرفته است.

وی در ادامه از اجرای 70 ماموریت موفق در بخش مبارزه با مواد مخدر در این شهرستان خبر داد و افزود : نیروی انتظامی در این راستا به عنوان یک وظیفه اصلی و با همکاری مردم عزم جدی به منظور مقابله با این پدیده شوم دارد.

سرهنگ صفری خاطر نشان کرد : کشف 70 میلیارد ریال کالای قاچاق و کشف چندین فقره سرقت و دستگیری محکومین بخشی دیگر از اقدامات نیروی انتظامی در شش ماه گذشته بوده است.

فرمانده انتظامی شهرستان کامیاران در خاتمه اظهارامیدواری کرد : این نیرو با همکاری مردم وادارات بتواند در اجرای ماموریت های محوله و به عنوان یک عنصر تاثیر گذر در راستای برقراری امنیت واقتدار جمهوری اسلامی ایران و خدمت رسانی به شهروندان کماکان موفق عمل کند .

در پایان این مراسم با اهدای لوح از فرماندهی و پرسنل ساعی انتظامی شهرستان  وادارات همکار و خانواده شهداء و ایثارگران نیروی انتظامی کامیاران  تجلیل شد.

گفتنی است هفته ناجا در سال 98 با عنوان پلیس هوشنمند امین مردم نامگذاری شده است.

صبحگاه مشترک به مناسبت هفته ناجا در سال 98

بازدید [ 457 ]
برچسب ها