اخبار

شهرستان کامیاران

برگزاری ششمین جلسه شورای اداری شهرستان کامیاران

ششمین جلسه شورای اداری شهرستان کامیاران به ریاست دکتر مسعود الماسی فرماندار شهرستان و با حضور معاونین فرماندار و دیگر اعضای این شورا در محل فرهنگسرای این شهرستان برگزار شد
برگزاری ششمین جلسه شورای اداری شهرستان کامیاران

به گزارش روابط عمومی فرمانداری شهرستان کامیاران ششمین جلسه شورای اداری شهرستان کامیاران در محل فرهنگسرای این شهرستان به ریاست دکتر مسعود الماسی فرماندار و با حضور معاونین فرماندار ، بخشداران مرکزی وموچش ، ائمه جمعه و مسئولان ادارات عضو این شورا برگزار شد.

دکتر مسعود الماسی در این جلسه با اشاره به در پیش بودن انتخابات دوم اسفندماه سال جاری ولزوم همکاری دستگاههای اجرایی جهت برگزاری انتخاباتی باشکوه گفت : مسئولان با رعایت قانون واصل بی طرفی در جهت تقویت جمهوریت و اسلامیت نظام نهایت تلاش و کوشش خود را به کار گیرد.

وی افزود : تمام بسترها وشرایط لازم برای انتخاباتی باشکوه فراهم وامکانات لازم پیش بینی شده تا دست اندر کاران امر انتخابات در روز رای گیری با امانتداری بتوانند پذیرای مشارکت گسترده شهروندان محترم در این امر مهم باشند.

دکتر الماسی در ادامه سخنان خود با اشاره به اقدامات مثبتی که در راستای افزایش امکانات ، بهبود زیرساخت ها و پرداخت تسهیلات در روستاها از سوی دولت انجام شده است ، بیان داشت :  به مدد حمایت از تولید واشتغال در روستاها امروز شاهد مهاجرت معکوس هستیم که چنین فرصتی بایستی به درستی مدیریت شود تا رونق تولید به نحوی که مطلوب و بر اساس خواسته و منافع مردم باشد شکل گیرد.

فرماندار کامیاران افزود : مهمترین اقدام در این زمینه بازنگری طرح های هادی است تا ساخت وساز مسکن در روستاها با مشکل روبرو نشود.

وی در ادامه با تقدیر از تلاش های صورت گرفته در برنامه های فرهنگی و جشنواره های مختلف فرهنگی ورزشی تصریح کرد : در کنار نشاط آفرینی این قبیل برنامه ها ، معرفی جاذبه ها وپتانسیل های گردشگری مد نظر می باشد.

نماینده عالی دولت در کامیاران خاطرنشان کرد : اجرای این برنامه ها در نقاط مختلف روستایی تداوم خواهد شد که برگزاری مسابقه استانی دارت در روستایی کومایین به زودی یکی از این برنامه هاست.

فرماندار شهرستان کامیاران در ادامه سخنان خود توصیه هایی در خصوص نظارت وپیگیری ساخت وسازها ، تقویت ارتباط بین بخشی ، رعایت نظم وانضباط اداری ، توجه به محیط زیست و فرهنگ عمومی بیان داشت.

گفتنی است محسن مرادی بخشدار مرکزی در ابتدای این جلسه ضمن خیر مقدم حضور مهمانان به جلسه شورای اداری گزارشی از اقدامات صورت گرفته در حوزه عمران روستایی ارائه نمود.

محسن لو رئیس دادگستری و حشمتی رئیس اداره صمت شهرستان در خصوص برنامه های انجام شده در حوزه مدیریت خود گزارشی بیان داشتند.

شورای اداری دی 98

بازدید [ 224 ]
برچسب ها