اخبار

شهرستان کامیاران

برگزاری دومین جلسه پارلمان زنان کامیاران با حضور فرماندار

دومین جلسه پارلمان زنان شهرستان کامیاران با حضور فرماندار و به منظور آغاز فعالیت های کمیسیون های تخصصی این مجمع برگزار شد
برگزاری دومین جلسه پارلمان زنان کامیاران با حضور فرماندار

به گزارش روابط عمومی فرمانداری شهرستان کامیاران دومین جلسه پارلمان زنان شهرستان کامیاران با حضور فرماندار و به منظور آغاز فعالیت های کمیسیون های تخصصی این مجمع در محل سالن جلسات فرمانداری برگزار شد.

فرماندار شهرستان کامیاران با ابراز خرسندی از شکل گیری وفعالیت این پارلمان گفت : پارلمان زنان کامیاران ، اولین پارلمان فعال زن در استان کردستان می باشد.

دکتر مسعود الماسی افزود : این پارلمان به عنوان پل ارتباطی دولت ومردم می تواند در ارتقاء جایگاه زنان در کلیه حوزه ها نقش آفرین باشد.

وی تصریح کرد : شناسایی مشکلات و مطالبات حوزه زنان و توجه به حرکت مسئله محور پارلمان از دستاوردهای این پارلمان می تواند باشد.

دکتر الماسی فرماندار شهرستان کامیاران اظهار امیدواری کرد : با آغاز به کار کمیسیون های تخصصی پارلمان زنان کامیاران  و ارائه پیشنهادات وراهکارهای لازم به مسئولان به عنوان موفق ترین پارلمان عمل نماید.

  در ابتدای جلسه مژگان حسین پناهی مسئول امور بانوان فرمانداری ضمن عرض خیر مقدم به اعضای مجمع و تشکر از فعالیتهای انجام شده در راستای اهداف پارلمان به بیان فعالیتهای اخیر پارلمان زنان پرداخت.

وی با اشاره به اینکه یکی از دغدغه های روزمره بانوان شهرستان اشتغال و کار آفرینی است ، اظهار امیدواری کرد : با حضور بانوان توانمندی که در این پارلمان عضو هستند برنامه هایی که بتواند در طرح توانمند سازی بانوان و رفاه وآسایش ورشد اقتصادی و کاهش فقر موثر باشد به منظور اجرا پیشنهاد شود.

سپس میترا گشکی رئیس پارلمان زنان کامیاران به بیان شرایط تشکیل کمیسیون ها طبق آیین نامه  و معرفی اعضای اصلی در کمیسیون پنجگانه پارلمان پرداخت و گفت : کمیسیون اشتغال و اقتصاد ، کمیسیون سلامت و جمعیت ، کمیسیون حقوق ، کمیسیون آموزش و پزوهش و توانمندسازی و کمیسیون فرهنگی و اجتماعی از کمیسیون های تخصصی و 5 گانه این پارلمان می باشند.

 

دومین جلسه پارلمان زنان کامیاران

بازدید [ 197 ]
برچسب ها