اخبار

کامیاران

برگزاری دومین جلسه ستاد ساماندهی امور جوانان شهرستان کامیاران

فرماندار شهرستان کامیاران در جلسه ستاد ساماندهی امور جوانان این شهرستان گفت : در راستای غنی سازی اوقات فراغت برنامه های فرهنگی و ورزشی متنوعی در ایام تابستان در سطح شهرستان برگزار می شود
برگزاری دومین جلسه ستاد ساماندهی امور جوانان شهرستان کامیاران

به گزارش روابط عمومی فرمانداری شهرستان کامیاران دومین  جلسه ستاد ساماندهی امور جوانان کامیاران در سال ۹۸ به ریاست دکتر الماسی فرماندار شهرستان کامیاران و با حضور معاون سیاسی و اجتماعی فرماندار و دیگر اعضا عصر روز سه شنبه ۲۱/۳/۹۸ در محل سالن جلسات فرمانداری در راستای برنامه ریزی نشاط اجتماعی و اوقات فراغت برگزار گردید.

دکتر مسعود الماسی با اشاره به اینکه بر اساس خواست مخاطبین بایستی برنامه ریزی لازم به صورتی باشد تا همه بتوانند از این برنامه ها استفاده نمایند گفت : اهداف ستاد بر این است تا با همکاری کلیه ادارات در نقاط مختلف شهری و روستایی و تشکیل کمیته تخصصی برای اوقات فراغت برنامه های مختلفی در زمینه های فرهنگی و ورزشی برگزار نماییم.

وی افزود : در این راستا 10 برنامه نشاط اجتماعی ، همایش پیاده روی ، جشنواره بازی های بومی و محلی ، تورهای یک روزه ، مسابقات کتابخوانی و سایر برنامه های فرهنگی ورزشی تدارک دیده شده است که اطلاع رسانی لازم دراین خصوص خواهد شد.

دکتر الماسی خاطر نشان کرد : از 10 برنامه نشاط اجتماعی 6 برنامه در شهر کامیاران و 4 برنامه در بخش مرکزی وموچش و جشنواره بازی های بومی محلی در روستای دژن یا پالنگان و همچنین برنامه های اوقات فراغت  در 10 روستای شهرستان و سایر برنامه های فرهنگی وورزشی نیز با همکاری ادارات و نهادها در نقاط مختلف شهرستان برگزار می گردد.

فرماندار شهرستان کامیاران در خاتمه خواستار تلاش دستگاههای فرهنگی وسایر ادارات به منظور هرچه بهتر برگزار شدن این برنامه ها شد./.

ستاد ساماندهی امور جوانان خرداد98

بازدید [ 388 ]
برچسب ها