اخبار

فرمانداری کامیاران

برگزاری جلسه کمیته مناسب سازی شهرستان کامیاران

جلسه کمیته مناسب سازی به ریاست فرماندار وبا حضور سایر اعضاء روز سه شنبه 30 بهمن در محل سالن جلسات فرمانداری کامیاران برگزار شد
برگزاری جلسه کمیته مناسب سازی شهرستان کامیاران

به گزارش روابط عمومی فرمانداری روز سه شنبه 30 بهمن جلسه کمیته مناسب سازی به ریاست دکتر الماسی فرماندار وبا حضور مهندس زارع معاون عمرانی فرماندار ، رئیس بهزیستی ، مشاور امور معلولین فرماندار و سایر اعضاء در محل سالن جلسات فرمانداری شهرستان کامیاران برگزار شد.

فرماندار کامیاران هدف از تشکیل این جلسات را تصمیم گیری در خصوص مناسب‌سازی معابر وساختمان های دولتی  و ارائه خدمات مطلوب به معلولان و سایر افرادی که به نحوی از توانای حرکتی کمتری برخوارد هستند دانست و گفت: خدمات و مناسب‌سازی‌ها بر اساس نیاز انجام و اماکن وسطح شهر را در برگیرد.

دکتر مسعود الماسی در ادامه گفت: علاوه بر اماکن و معابر که باید اصول مناسب سازی در آن رعایت شده باشد کتابخانه ها و پارک ها و ددیگر مکان هایی که مورد استفاده این گروه از افراد قرار می گیرد نیز استاندار سازی لازم صورت گیرد.

در ادامه این جلسه ابراهیمی رئیس بهزیستی شهرستان و سایر حاضرین گزارشی از عملکرد و اقدامات خود در زمینه مناسب سازی را ارائه دادند.

بازدید [ 658 ]
برچسب ها