اخبار

شهرستان کامیاران

برگزاری جلسه کمیته ایمنی وحمل ونقل شهرستان کامیاران

جلسه کمیته ایمنی وحمل ونقل راههای کامیاران به ریاست فرماندار شهرستان وبا حضور معاون عمران وبرنامه ریزی فرماندار و دیگر اعضای این کمیته برگزار شد
برگزاری جلسه کمیته ایمنی وحمل ونقل شهرستان کامیاران

به گزراش روابط عمومی فرمانداری جلسه کمیته ایمنی حمل ونقل شهرستان کامیاران در راستای برنامه جامع کاهش تصادفات رانندگی در جاده ها و معابر برون و درون شهری ظهر روز یکشنبه 6 مرداد ماه 98  راس ساعت 12:30 ظهر به ریاست دکتر مسعود الماسی فرماندار و با حضور مهندس زارع معاون عمران وبرنامه ریزی فرمانداری ودیگر اعضای این کمیته در محل سالن جلسات فرمانداری برگزار شد.   

دکتر مسعود الماسی در این جلسه ضمن تاکید لازم مبنی بر هماهنگی وهمکاری بین دستگاههای عضو به منظور کاهش خطرات جاده ای وافزایش سطح ایمنی مسیرهای عبوری گفت : در هنگام احداث ویا بهسازی هر گونه مسیر عبوری وسایل نقلیه بایستی تمام نکات ایمنی در آن لحاظ شود.

وی افزود : ما مصمم هستیم تا نقاط حادثه خیز را شناسایی و نسبت به اصلاح آن اقدام نماییم و در چندین مورد از جمله حذف پیچ خطرناک سربناو نیز اقدام شده که خوشبختانه شاهد کاهش تصادف بوده ایم.

دکتر الماسی بر تسریع در شناسایی نقاط حادثه خیز توسط پلیس راه و راهور و اصلاح فوری آن و نصب و بازسازی علائم و تابلوهای راهنمایی و رانندگی توسط راهداری و شهرداریها و همچنین امداد و خدمات رسانی بموقع و مناسب توسط اورژانس و هلال احمر تاکید و اظهار کرد : حفظ جان شهروندان در اولویت اول قرار داشته و در این خصوص بایستی با دقت و کار کارشناسی در سریعترین زمان ممکن اقدام شود .

فرماندار شهرستان کامیاران در خاتمه فرهنگ سازی و بالابردن سطح آگاهی شهروندان در خصوص رعایت قانون ومقررات و برخورد با متخلفینی که سبب حوادث ناگور می شوند را ضروری دانست.

مهندس زارع معاون عمرانی وبرنامه ریزی فرماندار کامیاران در ابتدای این جلسه گزارشی از اصلاح صورت گرفته در نقاط اصلی وفرعی شهرستان ارائه کرد.   

بازدید [ 233 ]
برچسب ها