اخبار

شهرستان کامیاران

برگزاری جلسه کارگروه شهرستانی شورای هماهنگی حفظ آثار و نشر ارزش های دفاع مقدس در کامیاران

جلسه کارگروه شهرستانی شورای هماهنگی حفظ آثار و نشر ارزش‌های دفاع مقدس با حضور فرماندار شهرستان کامیاران و مدیرکل بنیاد حفظ آثار ونشر ارزش های دفاع مقدس و جمعی از مسئولان این شهرستان برگزار شد
برگزاری جلسه کارگروه شهرستانی شورای هماهنگی حفظ آثار و نشر ارزش های دفاع مقدس در کامیاران

به گزارش روابط عمومی فرمانداری شهرستان کامیاران  روز یکشنبه ۱۶ تیر ماه 98 به ریاست دکتر مسعود الماسی، فرماندار شهرستان کامیاران و با حضور سردارذبیح الله مالکی مدیر کل بنیاد حفظ آثار و نشرارزش‌های دفاع مقدس کردستان ، فرمانده نیروی انتظامی شهرستان ، جانشین سپاه شهرستان و دیگر اعضای شهرستانی این شورا برگزار شد.

در این جلسه دکتر مسعود الماسی، فرماندار شهرستان کامیاران با اشاره به اهمیت زنده نگه داشتن فرهنگ ایثار وشهادت گفت: فرزندان شهرستان کامیاران نقش مهمی در دفاع از میهن و انقلاب داشته ودارند.

وی با بیان اینکه حفظ ارزش‌های دفاع مقدس نیاز به مشارکت و همکاری دستگاه‌های اجرایی در زمینه‌های مختلف دارد اظهار داشت: موضوع این جلسه تصمیم گیری در خصوص ساماندهی گلزار شهدای گمنام کامیاران می باشد که انتظار هست با همکاری ادارات به نحو مطلوبی صورت گیرد.

دکتر الماسی در ادامه تاکید کرد : امروزه بایستی  حماسه آفرینی ، شخصیت ، شجاعت و پاکی شهدا ، جانبازان ، آزادگان ، ایثارگران و رزمندگان در دوران ۸ سال دفاع مقدس برای نسل جوان به گونه ای بازگو شود تا نسل جدید ما بتواند با الگو برداری از آنان مسیر درست زندگی را انتخاب نماید.

فرماندار شهرستان کامیاران ساماندهی گلزار شهدای گمنام را یک ضرورت دانست وبر لزوم تهیه طرحی مناسب توسط دستگاههای مسئول تاکید کرد.

در ادامه این جلسه سردار ذبیح الله مالکی، مدیرکل بنیاد حفظ آثار و نشرارزش‌های دفاع مقدس استان کردستان بیان کرد: بنیاد حفظ آثار و نشر ارزش های دفاع مقدس با مأموریت حفظ آثار و نشر ارزشهای دفاع مقدس و ترویج فرهنگ مقاومت، ایثار، جهاد و شهادت و با هدف حفاظت و بهره برداری از آثار و ارزش‌های دفاع مقدس و ثبت حماسه های جاودانه امت اسلام و آثار آن در شئون فرهنگی، سیاسی، اجتماعی، اقتصادی و نظامی و جلوگیری از نابودی و تحریف و یا به فراموشی سپرده شدن میراث گرانبهای خون پاک ایثارگران اسلام و دستاورد‌های دفاع مقدس تشکیل شد.

وی با تاکید بر نقش بسزایی که این ارزش‌ها دارند تصریح کرد: کسانی که در جنگ نبوده اند به ویژه نسل حاضر به این ارزش‌ها و آثار آن نیاز دارند تا به  عنوان یک افتخار به آن تکیه کنند و کسانی که از فیض وارزش های دفاع مقدس برخوردارند  باید از آن‌ها حراست کرده و آن را به تمام جامعه معرفی نمایند.

کارگروه حفظ آثار و نشر ارزشهای دفاع مقدس

بازدید [ 347 ]
برچسب ها