اخبار

کامیاران

برگزاری جلسه کارگروه رفع موانع تولید شهرستان کامیاران

جلسه کارگروه رفع موانع تولید شهرستان کامیاران به ریاست فرماندار و با حضور معاون عمران وبرنامه ریزی فرماندار و مدیر عامل شرکت شهرک های صنعتی کردستان و دیگر اعضای این کارگروه برگزار شد
برگزاری جلسه کارگروه رفع موانع تولید شهرستان کامیاران

به گزارش روابط عمومی فرمانداری شهرستان کامیاران ظهر امروز چهارشنبه 9 مرداد ماه 98 جلسه کارگروه رفع موانع تولید به ریاست دکتر مسعود الماسی فرماندار و با حضور مهندس زارع معاون عمران وبرنامه ریزی فرمانداری ، خسروی مدیر عامل شرکت شهرک های صنعتی کردستان ، مسئولان وکارشناسان مربوطه در محل فرمانداری برگزار شد.

فرماندار شهرستان کامیاران در این جلسه گفت : تهسیل ورفع موانع واحدهای تولیدی و صنعتی در سال رونق تولید ضرورتی است که بایستی با تلاش مضاعف دستگاهها به آن عمل شود.

دکتر مسعود الماسی ضمن تاکید لازم مبنی بر بررسی دقیق مشکلات واحدهای راکد ونیمه فعال و تلاش جهت فعال نمودن آنها بدون فوت وقت بیان داشت : در این نشست مشکل آب شرب شهرک صنعتی بررسی وقرار شد با همکاری شهرک صنعتی و آبفا این مشکل مرتفع شود و در زمینه برق صیدگاه بانسعید نیز برق موقت واگذار شود.

فرماندار شهرستان کامیاران افزود: با توجه به رویکردی که در خصوص حفاظت از منابع طبیعی و محیط زیست وجود دارد تصمیم گرفته شد واحدهای دانه بندی شن وماسه ضمن بازسازی همراه با برداشت وتسطیح در محدوده فعالیت خود کار خود را ادامه دهند.

اعضای حاضر در این نشست نیز آمادگی خود را برای بررسی و حل مشکلات هر گونه واحد تولیدی وصنعتی در اسرع وقت اعلام نمودند./.

بازدید [ 229 ]
برچسب ها